На Тернопільщині зловмисники зрубали у заповіднику 3-метрову ялинку

У смт. Гримайлові Гусятинського району Тернопільщини дільничні інспектори міліції затримали двох зловмисників, які зрубали 3-метрову голубу ялинку у природному заповіднику «Медобори». 26-річному чоловікові допомагала знищити деревце неповнолітня дівчина.

Порушників виявили у ході операції «Ялинка», яку міліціонери організували напередодні Нового року для боротьби з незаконною вирубкою та реалізацією хвойних дерев. Окрім обов’язкової плати, чоловікові доведеться заплатити ще й адміністративне стягнення, визначене судом.

Загалом за незаконну вирубку та реалізацію хвойних дерев на Тернопільщині правоохоронці затримали 16 порушників. Під час оперативних заходів перевірили понад 300 одиниць автотранспорту.

ЗІК

-1 thoughts on “На Тернопільщині зловмисники зрубали у заповіднику 3-метрову ялинку

 • 12:34 | 31.12.2010 о 12:34
  Permalink

  Краще кримінал. А найкраще-на палю зі стовбура цієї голубої ялинки. Одним словом – вендета!

 • 13:15 | 31.12.2010 о 13:15
  Permalink

  А де ще можна в селах придбати ялинку, як не в лісі. Може долбанута влада разом з мусорами організують доставку ялинок до населених пунктів, а вже після того будуть знущатися з своїх земляків…

  • 18:56 | 31.12.2010 о 18:56
   Permalink

   Правда, Ти – романтик. Влада і мусора нічого організовувати не повинні. А 26 річний урод з неповнолітньою бл…ю могли через лісництво спокійнісінько лісову красуню придбати. Ну, не голубу, і не із заповідника. За шик треба платити!

Коментарі вимкнені.