Нардеп з Тернопільщини стане “тушкою”?

Приховане “копійчане” протистояння між двома нардепами від “Батьківщини” вийшло на поверхню. Прес-служба облорганізації розповсюдила прес-реліз про засідання обласного бюро, на якому було дано догану нардепу-мажоритарнику Михайлу Апостолу, який наважився на публічну критику багаторічного “вождя” Василя Деревляного.
Що буде далі – невідомо. Зрозуміло, що Деревляний через засідання бюро утвердив міцність своїх позицій, на які теоретично міг претендувати Апостол. Також зрозуміло, що процес влиття у “Батьківщину” прихильників “Фронту змін” та персонально Романа Заставного затягнеться. У цьому процесі екс-мер розраховував на тимчасовий союз з Апостолом. Деревляний не поспішає проводити конференцію, на якій має докооптувати керівні органи людьми Заставного. Фактично цей процес зупинився.
Усі очікують вердикту з Києва. Очевидно, опоненти Деревляного розраховують, що його позиції послабшають з втратою впливу багаторічного керівника секретаріату “Батьківщини” Ярослава Федорчука. Саме він багато років вважався “ангелом-хранителем” Деревляного. Але це лише здогади та розрахунки. Яценюку, який випробовує себе у ролі нового лідера “Батьківщини”, найменше зараз потрібні внутрішні конфлікти.
Не виключено, що втомившись шукати правду у стосунках з колегами, Апостол піде своїм шляхом. Раніше через конфлікти з призначенням керівників облорганізацій та кураторів фракцію “Батьківщини” залишили Олег Канівець (Львівщина) та Василь Кравчук (Хмельниччина), а в минулому парламенті “тушкою” став колишній голова львівської “Батьківщини” Іван Денькович. Наскільки нардеп від Теребовлянщини готовий до ролі тушки ми побачимо на новій сесії ВР, яка розпочнеться на цьому тижні.

За Збручем

Коментарі вимкнені.