Поплічника Януковича тягне до Тернополя

6 липня 2016 року в ТЕРНОПОЛІ має відбудеться Форум «Справедливі податки — Успішна країна».  Все би нічого, якби не ім’я організатори, яке тернопільські активісти поєднують з Януковичем.

За інформацією Івана Ковалика, організатором даного дійства є Олександр Вікторович Клименко — представник українського олігархічного клану, відомого як «Сім’я Януковича».

  • Сьогодні Клименко є одним з організаторів реваншистського руху в Україні. Його політичним інструментом є партія Успішна Країна. Клименко знаходяться на території Росії, звідки курує цим політичним проектом. Невідомі ‪#‎вільнілюди‬вже відвідували ці шабаші в Сумах, Миколаєві, Одесі. Чув що готуються і в Тернополі, – каже він.

Зауважимо, що 30 червня у Миколаєві активістами Всеукраїнської мережі ‪#‎ВільніЛюди‬ спільно із ГО “Самооборона Майдану Одеси”, Миколаївським осередком ЦК “Азов” та рядом інших патріотичних організацій міста було зірвано так званий Форум. Патріоти, усвідомлюючи, що під кремлівським проектом “Успішна країна” приховується ідея реваншу регіоналів, заблокували місце проведення заходу. З організаторами акції було проведено виховну бесіду та ліквідовано їх агітаційні матеріали.Не обійшлось без сутичок: на захисті Форуму стояла приватна охоронна фірма, яка намагалась силовим методом змусити патріотів звільнити прохід для учасників форуму. Один із пікетувальників отримав поранення. На щастя, постраждалому вчасно надали першу допомогу.

Довідково

Політична партія “Успішна країна” зареєстрована 26 липня 2011 р. 12 грудня 2015 року на 8 позачерговому з’їзді була обрана нова голова партії Марина Дедушева, а також Почесний голова партії – Олександр Клименко. Клименко – екс-міністр доходів та зборів України (24 грудня 2012 — 27 лютого 2014 року). Під час подій Революції Гідності, наприкінці лютого 2014 року, він разом з родиною втік з України. Переховується та не називає місце свого перебування. Клименку повідомлено про підозру у двох кримінальних провадженнях: підозрюється у незаконному відшкодуванні ПДВ в 2012-2013 роках, що спричинило збитки державі в розмірі 3 млрд грн, а також у створенні “програмних підприємств” для відмивання коштів.

Коментарі вимкнені.