Сергій Тарашевський уклінно просить Олега Тягнибока повпливати на “свободівців” у Тернополі

Перший заступник голови Тернопільської обласної ради Сергій Тарашевський написав відкритого листа народному депутаті України, голові Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олегу Тягнибоку.
Тарешевський жаліється на «свободівців», які учетверте блокують прийняття вкрай необхідних для області рішень.
«Так, якщо 23 листопада минулого року представників ВО «Свобода» у сесійній залі було 32, то 25 грудня – лише 1, а 12 лютого (дата проведення сесії, на якій наполягали представники саме вашої політичної сили) – 9. Відвідування сесії третьою частиною найчисельнішої фракції обласної ради (а саме такою є фракція «ВО «Свобода» в обласній раді) унеможливлює прийняття рішення щодо створення екстреної медичної допомоги на Тернопільщині, що несе безпосередню загрозу здоров’ю та життю мешканців краю. Не менш небезпечними є затягування із прийняттям бюджету. Хочеться зауважити, що у Тернопільській обласній раді пройшли усі бюджетні слухання, як наслідок – враховані доповнення та пропозиції до бюджету 2013, на яких, до слова, так наполягала фракція «ВО «Свобода». Разом з тим Тернопільщина залишається єдиною областю в Україні, яка не отримала бюджету на поточний рік. Про всі негативні наслідки цього годі й говорити.
Сьогодні уся національно свідома громадськість не лише Тернопілля, а й усієї України, протестує проти спроб приватизації Почаївської лаври. З огляду на ці тривожні події незрозумілими є дії фракції «ВО «Свободи» в обласній раді, яка своєю неучастю у сесії не дозволяє проголосувати за звернення до керівництва держави щодо недопущення прийняття запропонованого проекту Закону України «Про внесення змін до деяких Законів України». Не менш важливим для громади Тернопільщини є прийняття рішення «Про проголошення 2013 року в Тернопільській області Роком командира військової округи “Лисоня” Української Повстанської Армії Омеляна Польового», яке вже кілька місяців чекає на втілення у життя.
Зі свого боку, виконуючи обов’язки голови обласної ради, я неодноразово звертався і до ЦВК, і до народних депутатів України щодо розв’язання питання стосовно введення депутатів до обласної ради. Нині ми отримали вже позитивні результати. Сподіваюсь на успішне завершення розпочатих процесів.
З огляду на зазначене ми закликаємо вас, шановний Олеже Ярославовичу, як очільника ВО «Свобода» спонукати депутатів Тернопільської обласної ради – членів фракції «ВО «Свобода» переступити через вузькопартійні інтереси та виконати свій депутатський обов’язок – взяти участь у ІІ пленарному засіданні 45 сесії Тернопільської обласної ради, адже громада області чекає від нас усіх, депутатів Тернопільської ради, реальних кроків.», – йдеться у зверненні.

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.