Сьогодні Парламент ще має можливість стати на бік людей, а не олігархів! – заява «Народного Контролю»

Провал розгляду Резолюції про недовіру Уряду Яценюка – ніщо інше, як контрреволюція злочинно-олігархічного режиму.

Попри заяву Президента України Петра Порошенка про доцільність повного перезавантаження Уряду, майже третина пропрезидентської фракції не підтримала відставку Уряду.

Залишати без реакції таку поведінку депутатів – покривати змову. Тому логічним кроком було би виключення парламентарів, що не голосували за недовіру Кабміну, із рядів фракції.

Також є питання до прогресивного «крила» фракції БПП – що змушує вас залишатися маріонетками олігархів?

У «Народному контролі» переконані, що висновки з вчорашнього голосування мають зробити і мешканці східних областей, що підтримують «Опозиційний блок»: лідери цієї партії вас обманюють, коли кажуть, що вони опозиція. Відмовою голосувати за відставку Уряду вони також благословили збереження за Яценюком премʼєрської посади.

Окрім того, те що більшість депутатів «Оппоблоку» покинули сесійну залу після визнання роботи Уряду незадовільною – публічний доказ співпраці Ахметова із Яценюком.

Очевидно, що ці факти доводять: керований ззовні олігархатом парламент геть втратив відчуття реальності. Благословення третього пришестя Яценюка – це повне ігнорування вимог суспільства.

З огляду на це, ми вітаємо рішення фракції БЮТ про вихід із коаліції змовників. Сподіваємося, що фракція «Самопомочі» виступить з аналогічною заявою. Адже збереження коаліції довкола Премʼєр-міністра , який втратив довіру народу, – злочинна безвідповідальність перед людьми.

Окрім того, партія «Народний контроль» вимагає реєстрації та невідкладного розгляду Проекту Постанови щодо скасування результатів учорашнього голосування за Резолюцію недовіри Кабінету Міністрів України (№ 4080), та повторного голосування за процедурою, передбаченою Законом України «Про Регламент Верховної Ради України».

Коментарі вимкнені.