Спорт Тернопілля в цифрах (відео)

Начальник управління з питань фізичної культури і спорту тернопільської обласної державної адміністрації Підгайний Ігор Васильович розповів про стан розвитку спорту в області під час зустрічі із заступником Міністра молоді та спорту Оленою Підгрушною та головою ТОДА Олегом Сиротюком.

Він почав називати цифри, декламував статистику, проте голова ТОДА Олег Сиротюк попросив його розповісти своїми словами про усі “болючі точки” спорту на Тернопіллі.

В області функціонує 26 стадіонів, 1909 спортивних майданчиків, 413 майдаників з тренажерним обладнанням, 456 футбольних полів, 12 басейнів, 438 спортивних залів, 397 приміщень для фізкультурно-оздоровчих занять, 14 тенісних кортів.

В області працює мережа дитячо-юнацьких спортивних шкіл усіх типів, у склад якої входить 37 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, одна школа вищої спортивної майстерності. В них культивується 43 види спорту, де займається: ДЮСШ – 11831 чоловік, в школі вищої спортивної майстерності – 127 спортсменів постійного складу і 69 спортсменів змінного складу.

В спортивних закладах області культивують 19 літніх видів спорту і 7 зимових видів спорту.

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.