Аліна Лиса з Тернопільщини підкоряє Європу

Ця дівчинка дуже скромна, не любить говорити про себе, хвалитися успіхами.

Аліна Лиса — восьмикласниця Великоглибочецької ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Ярослава Стецька. Її рідне село — Курівці Зборівського району. Тут уперше в п’ятирічному віці заспівала пісню для своїх земляків. З того часу сцена для неї — найзатишніше місце. Тут почувається впевнено, природно. Тут зрозуміла, що основне призначення артиста — дарувати людям радість. Таким бачить своє майбутнє, хоч усвідомлює, що за легкістю, милою й шляхетною простотою будь-якого популярного артиста криється велика праця над собою.

Двічі на тиждень Аліса бере уроки вокалу в педагогів Бориса та Лесі Бурміцьких у Тернопільському центрі творчості дітей та юнаків. Крім того, навчається гри на фортепіано у музичній школі. Це забирає багато часу. Тож на уроки у загальноосвітній школі залишаються лише вечір та ніч. «Які б не були мої успіхи в мистецтві, уроки у школі ніхто не відмінить і жодних поблажок не дасть», — усміхається дівчинка.

Аліна Лиса — неодноразова переможниця пісенних конкурсів районного, обласного та всеукраїнського рівнів. Удома не на видноті, а скромно у шафі зберігає чималу купочку грамот, дипломів, медалей. Ними навіть нема часу натішитися, бо кожен день приносить нові турботи та обов’язки. Робота, навчання, конкурси, поїздки. Такий графік у цієї юної дівчинки.

Днями Аліна повернулася з пісенного конкурсу, який відбувся у Варні (Болгарія). Привезла масу вражень, номери телефонів нових друзів із Польщі, Білорусі, України, Молдови, Казахстану, Грузії. А ще — радість перемоги. Адже на цьому престижному конкурсі посіла друге місце. Аліна співала дві пісні: одну — українською, другу — англійською мовами. Твір «Черевички» виконувала, як годиться, в українському строї, а іноземну «We are on…» — у модному джинсовому одязі. За такий гарний результат дівчинка вдячна своїм батькам, учителям, усім, хто допомагав, хвилювався, чекав.

Бажаємо Аліні подальших успіхів та віримо, що вона ще неодноразово потішить нас новими вдалими й цікавими виступами.

Подільське слово

Коментарі вимкнені.