Олександр Богомол: «Необхідно більше часу проводити з дітьми. Сподіваюся, «відірвусь» на внуках»

Олександр Богомол з молодшим сином на руках та гостями — дітьми із сиротинця.
Олександр Богомол з молодшим сином на руках та гостями — дітьми із сиротинця.

19 червня — важливий день. День Батька! Напередодні ми запитали про роль батьківства у виконуючого обов’язки начальника головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олександра Богомола. Очевидно, його дітям пощастило з татом!

—  Олександре Миколайовичу, що б Ви хотіли почати робити, аби бути кращим татом для своїх дітей?

— Необхідно більше часу проводити з дітьми. З цим зараз проблеми через щільний графік роботи. Сподіваюся, “відірвусь” на внуках:)

Пригадайте, будь ласка, один позитивний приклад свого батька з Вашого дитинства.

— Якось батько на ставку побачив, як тонув  хлопчик і врятував його. Батьки тої дитини були дуже вдячні моєму тату. Згодом вони часто розповідали про цей випадок.

Яку допомогу від дружин очікують чоловіки, щоб бути кращими татами?

—  Маю досвід залишатися сам на цілий день з 2-річним і 3-річним малюками. До вечора розумієш, яка роль батька і мами у вихованні і терпінні. Допомога дружини – щоденна і колосальна, щоб стати кращим татом.

У Ваших дітей є домашні обов’язки?

— Це – прибирання. Суттєво закріпити в дітях необхідність жити в чистоті.

Юліан Богомол.
Юліан Богомол.

У Вашій сім’ї є традиції лише за участю батька і синів?

— З старшим сином, якому 13 років, традиції ще не сформувались. Риболовля “не пішла”, зараз експериментуємо з пошуками історичних цікавинок за допомогою металошукача. Цікаво і корисно, на свіжому повітрі. З молодшим сином, якому 2 роки, — традиційний рознос квартири (іграшки та предмети вжитку, які може дістати людина в 92 сантиметри росту) та її прибирання.

Донечка Олександра Богомол.
Донечка Олександра Богомол.

Які свої риси впізнаєте у дітях?

— У старшій дочці Олександрі (15 років) – впертість та наполегливість у навчанні. За результатами успішності в 9 класі має відзнаку. У старшому синові Юліані (13 років) — мрійливість та великодушність. У молодшому Іллі (2 роки) — безтурботність та пустощі.

Уявімо ситуацію: Ви приготували смачний борщ, який, на Вашу думку, необхідний для здоров’я дитини, однак вона відмовляється їсти. Як діятимете?

— Однозначно, покажу приклад зі словами “уммм, який смачненький, а як гарно пахне!”:)

Підготувала Ірина Юрко.

Фото з приватної галереї Олександра Богомола.

Коментарі вимкнені.