Як це – бути найкращою у фітнес-бікіні: історія тернополянки Евеліни Кушнір

Як ми повідомляли раніше, 18 листопада 21-річна тернополянка Евеліна Кушнір досягла всеукраїнського визнання — стала чемпіонкою України за версією WABBA у категорії “Міс Бікіні Юніори”. Днями фітнес-красуня розповіла “Погляду” про деталі підготовки до цього непересічного конкурсу.

Евеліно, передусім, вітаємо тебе з перемогою! Ти виглядала чудово! Розкажи, будь ласка, що спонукало тебе взяти участь в цьому чемпіонаті?

— До цього спонукав хлопець. Знаючи, що це моя мрія, він сказав: “Не відтягуй. Просто почни”. Саме він порадив і тренера — Сергія Бурденюка.

Цікаво, як відбувається підготовка до такого чемпіонату?

— Підготовка до цих змагань розпочалася із серпня. Хоча спершу планувався виступ на весну наступного, 2019 року, та вирішила все ж підготуватися на осінній сезон. Тренувалася 4 рази в тиждень, чітко дотримувалася дієти. Фундаментом для підготовки були попередні 5 років тренувань в залі, у тому числі в стилі пауерліфтингу (силові вправи). Підготовка відбувалася власним коштом.

Як власне відбувався сам чемпіонат?

— Змагання тривали в клубі “Малевич” у Львові. О 10 ранку розпочалося гримування спортсменів спеціальною фарбою коричневого кольору, яка надає м’язам чіткої рельєфності. Загалом авторитетне журі визначило переможців у 21-ій категорії. Серед них були: «Класичний бодібілдинг», «Бікіні», «Шейп», «Менс мускулар», «Модел б’юті», «Менс фізік», «Міс фітнес», «Міс шапе», «Міс болді», парні змішані змагання бодібілдерів та новий вид змагань — «Велнес».

На що в цьому конкурсі акцентують увагу судді?

— Вони враховували все, в прямому сенсі цього слова. Особливо важливими були загальний образ, пропорції, рельєф, сепарація м’язів, чи гармонійно виглядає купальник, макіяж, зачіска саме в цьому образі, позування, вигляд м’язів (вони повинні виділятися, але й не забагато).

Як оцінюєш своїх суперниць?

— Опоненток, в більшій мірі, роздивилася на фото після змагання. В день чемпіонату більше думалося про те, щоб зробити все так, як планувалося.

Яким був твій приз?

— Отримала спортивне харчування, медаль та грамоту. Грошовий приз розігрується між старшими категоріями, тому іншим разом братиму участь в категорії “Бікіні- жінки” також.

Чи думала вже про наступні вершини?

— Щодо подальших змагань плани маю, та поки не озвучуватиму.

— І наостанок: розкажи, будь ласка, як ти потоваришувала зі спортом? 

— Зі спортом подружилася ще з дитинства, коли батьки мене 7-річну записали на художню гімнастику, займалася нею 3 роки, потім були рік гандболу, 2 роки баскетболу, кілька сезонів виступів із пауерліфтингу і от перший старт бікіні цього року.

Запитувала Ірина Юрко.

Фото для публікації надані Евеліною Кушнір.

Коментарі вимкнені.