Як зачіска, макіяж і вбрання кардинально змінюють жінку – на прикладі тернополянки Богдани Габлевич

Цього разу в проекті “Красуня за один день“, який раз у тиждень відбувається у Тернополі, взяла участь особлива жінка. Свого часу тернополянка Богдана Габлевич пережила онкологічну хворобу й зуміла відновити красу після 20 процедур опромінення.

Соціальний проект «Красуня за один день» – ініціатива заступниці завідувача відділення денного перебування Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення Лілії Кульчицької. За правилами проекту, з однією жінкою літнього віку впродовж дня працюють візажист (цього разу з клубу краси  Beauty club, що на вул. Руська, 50А), перукар (Світлана Муца із Лондона), стиліст і дизайнер одягу (Лідія Яніцька), які створюють образ для фінальної фотосесії (студія Юрія та Ірини Зелененьких). Ініціатива особливо полюбилася тернопільським пенсіонеркам – записуються на проект мало не з ажіотажем. До слова, щоб потрапити на проект, потрібно звернутися у міський центр соцобслуговування населення за адресою: вул. Лисенка, 8 у Тернополі. Участь можуть взяти тернополяни пенсійного віку та інваліди, які досягли 18 років.

Стиліст і дизайнер Лідія Яніцька створила для героїні образ «з нуля».

– Найперше, мені було цікаво, якою буде жінка, для якої підбиратиму вбрання, – зазначила дизайнерка. – Коли я поспілкувалася з головною героїнею, зрозуміла, що маю справу з інтелігентною людиною, до того ж з гарною фігурою. Вирішила, що змістовно буде створити для неї класичний образ із нотками сучасного стилю. У неї блакитні очі – тому блакитна блузка, низ – чорна спідниця з вишуканою сіткою. Вона принесла свої дуже красиві сережки і туфлі, які підходили до образу. Я собі дозволила зайти трішки у стиль ретро. Для повноти образу бракувало шкіри, з цим допоміг власник магазинів шкіри та хутра Ferrizo. Створений образ доволі комунікабельний, нарядну блузку «приглушує» шкіряний піджак, у такому вбранні жінка може піти на якусь подію і виглядати вишукано та стильно, або навіть на прогулянку.

Під час створення зачіски.

Зачіску для  Богдани Габлевич створювала Світлана Муца, весільний стиліст з зачісок та макіяжу, яка зараз працює в Лондоні.

– Зачіска нашої героїні у стилі ретро 20-их років, у манері Мерилін Монро, – зазначила майстриня. – Вона зараз дуже популярна, особливо в Європі.

 Богдана Володимирівна Габлевич зараз на пенсії, раніше працювала вчителем української мови та літератури у Тернопільській школі #16.

– Зараз я в тому елегантному віці, коли не потрібно нікуди поспішати, вирішувати чужі проблеми, живу тепер для себе, – сказала пані Богдана. – Після 20 сеансів опромінення через онкологію Господь подарував мені волосся, яке дуже ціную. А уникнути онкології мені допомогла любов – до себе і навколишнього світу. Коли я була в 11-му класі, моєму батькові прогнозували, що з раком він помре через два місяці. В результаті, всі його лікарі померли, а батько дожив до 88 років активного життя. Я дуже щаслива, що потрапила до рук майстрів проекту «Красуня за один день», це було захоплююче! Таке спілкування оживляє!

Богдана Габлевич із дизайнеркою Лідією Яніцькою (крайня зліва) та перукаркою Світланою Муцою.

Коментарі вимкнені.