Свободівці вимагають ротацію Кабміну та відставку Яценюка

Під час брифінгу у Верховній Раді народні депутати від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Михайло Головко та Юрій Левченко презентували журналістам інфографіку, підготовлену «Свободою» до звіту уряду Арсенія Яценюка про 100 днів діяльности.

Націоналісти наочно продемонстрували розбіжності між тим, що свого часу обіцяв чинний керманич уряду, і реальними здобутками нинішнього Кабміну. На переконання націоналістів, уряд не виконав взяті на себе зобов’язання, тому парламент може ініціювати розгляд питання про ротацію Кабміну та відставку Яценюка.

Михайло Головко наголосив на тому, що уряд не виконав задекларованих ним самим цілей. Ба більше, не виконано жодних вимог українського суспільства: «За рік прем’єрства, замість поступу, бачимо лише стрімке падіння економіки, девальвацію гривні, невпинний ріст цін практично на всі товари. Тарифи на комунальні послуги постійно ростуть, від 4 до 7 разів зросла ціна на газ для населення, падає ВВП, сукупний державний борг постійно росте і вже складає 1,2 трильйони гривень. Люди стрімко зубожіють – 90% громадян нині фактично ведуть боротьбу за виживання!»
Парламентар констатував, що Україна є однією з найбідніших держав Европи, і з таким урядом прогрес навіть не передбачається: «Причина – у непрофесійній і злочинній політиці чинного уряду. Усе, що робить очолюваний Яценюком Кабмін, спрямоване на лобіювання бізнесу олігархів. Натомість навантажують пересічних українців податками. Уряд поводиться як бандит – забирає у тих, хто не може захистити себе. Це неприпустимо, тому вже зараз треба діяти рішуче й розпочати ротацію уряду та вимагати відставки Яценюка».

Юрій Левченко продемонстрував журналістам інфографіку, яка засвідчує, що обіцянки уряду та особисто Арсенія Яценюка щодо «зламу олігархічної системи» та відновлення соціяльно справедливої системи економіки абсолютно проігноровано.

У країні, що пережила Майдан, уряд поводиться зухвало й цинічно. Черговим доказом є оприлюднена головою Держфінінспекції інформація про нечувані зловживання уряду на більш ніж 7,5 мільярдів гривень», – заявив Юрій Левченко.

 

-1 thoughts on “Свободівці вимагають ротацію Кабміну та відставку Яценюка

  • 12:17 | 20.03.2015 о 12:17
    Permalink

    ВО “свобода” такаж сама олігархічна партія підстилка Курченка, як і ПР і КПУ,тільки у вишиванках

  • 13:32 | 20.03.2015 о 13:32
    Permalink

    Ваш свободівський Міхнік вже показав себе в екології, напиздив самим першим і втік!

Коментарі вимкнені.