Голову тернопільської обласної ради обрано!

Василь ХомінецьМрії “свободівців”  починають втілюватися у реальність. Так, сьогодні, на другому пленарному засіданні 45 сесії Тернопільської обласної ради головою обласної ради став Василь Хомінець. 

Він був єдиним кандидатом на цю посаду, оскільки жодна з фракцій облради не висунула своїх претендентів.  Перед таємним голосування Василь Хомінець розповів про свої досягнення та подальші плани, які він втілюватиме на новій посаді. А згодом його обрання підтримали 87  депутатів з 91.

Василь Хомінець міг стати головою обласної ради ще рік тому, але через конфлікт з виконавчою владою та відмову виборчкому ввести 16 депутатів замість вибулих, “свободівці” втратили більшість.  Тому кількаразове голосування на його підтримку зривалося. За весь цей час на посаду голови облради “сватали” і Володимира Стаюру, і Леоніда Бицюру. Про останнього навіть говорив голова ОДА Валентин Хоптян.

Відомо, що Василь Хомінець ставленик Олексія Кайди, тому вплив теперішнього нардепа на обласну раду тільки підсилиться, що є не на руку міському голові Сергію Надалу. Його протеже Леоніда Бицюру забракували через добрі стосунки з провладними посадовцями. А те, що він вірив у своє призначення, свідчить чимало рекламних публікацій у ЗМІ Тернополя.

Довідка

Василь Хомінець народився 13 жовтня 1973 р. в с.Виноград Коломийського району Івано-Франківської області. У 1989 р. вступив до Хмельницького педучилища, а через три роки на історичний факультет Тернопільського педінституту. Був одним із ініціаторів створення СНУМ і “Тризуб”. Під час навчання у м.Тернополі був лідером студентського самоврядування, участником акції “Україна без Кучми”. Був членом Конгресу українських націоналістів, очолював Лановецький Народний рух України.

Після Помаранчевої революції 5 років очолював Лановецьку райдержадміністрацію.  Він перший серед голів райдержадміністрацій виступив проти новообраного президента Віктора Януковича.

Начальник управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів міської ради та заступник міського голови.

Одружений.

-1 thoughts on “Голову тернопільської обласної ради обрано!

Коментарі вимкнені.