Тернопільська міськрада: Національна революція відбудеться під прапором Бандери

14 січня 2011 року з ініціативи міського голови Тернополя Сергія Надала біля пам’ятника Степанові Бандері відбулася позачергова сесія Тернопільської міської ради. Депутатський корпус ухвалив звернення до Президента України Януковича В.Ф з приводу скасування Указу Президента України від 20 січня 2010 року №46/2010 “Про присвоєння С.Бандері звання Герой України”.

Цього ж дня відбулися загальні збори депутатів Тернопільської облради та інших місцевих рад області. Усі присутні одностайно підтримали звернення міської ради з приводу скасування Президентського указу “Про присвоєння Степанові Бандері звання Герой України”.

Надаємо текст звернення повністю:

“Ми, депутати Тернопільської міської ради, засуджуємо постанову Донецького окружного адміністративного суду і ухвалу Донецького апеляційного адміністративного суду про скасування Указу Президента України від 20 січня 2010 року № 46/2010 “Про присвоєння С. Бандері звання Герой України” та зняття Указу Президента України з президентського сайту.

Для мільйонів українців провідник Організації Українських Націоналістів Степан Бандера був та залишається справжнім українським Героєм

Для усіх нас, народних обранців, воля громади є дороговказом і головною опорою в діяльності. А для української громади Степан Бандера та Роман Шухевич, як і тисячі українських патріотів, які поклали життя на вівтар української незалежності, були, є і завжди будуть національними героями.

Ми переконані у необхідності і надалі проводити пам’ятні та урочисті заходи на честь наших національних героїв під егідою органів місцевого самоврядування.

Вважаємо, що рішення про скасування Указу Президента України “Про присвоєння С. Бандері звання Герой України” ухвалені з політичних та ідеологічних мотивів за вказівкою і на догоду імперській Москві.

Ці рішення стали можливим тому, що в Україні знищені підвалини незалежності судової гілки влади. Тому сьогодні суди демонстративно виконують політичні замовлення, ухвалюючи антиукраїнські і антинаціональні рішення. Керівництво держави несе відповідальність за те, що нині правоохоронні органи стали головними знаряддями боротьби проти політичної опозиції і засобом формування поліцейської держави.

Сьогодні в Україні розгорнуто широкомасштабну війну проти власного народу, в якій постанова Донецького окружного адміністративного суду і ухвала Донецького апеляційного адміністративного суду стали однією із її ланок.

На наше переконання, такі рішення влади продиктовані передусім страхом перед постатями Бандери, Шухевича, а також Мазепи, крутянців, холодноярців, воїнів ОУН-УПА, які воскрешають в українцях героїчний Дух їхніх предків.

Ми висловлюємо рішучий протест проти незаконних та протиправних постанови Донецького окружного адміністративного суду і ухвали Донецького апеляційного адміністративного суду.

Війну проти Бандери і терор проти бандерівців ми розцінюємо як наступ на громадянські, конституційні та національні права українців. У цьому протистоянні ми будемо з нашим народом.

Рішення і дії окупаційної адміністрації, яка засіла на Печерських пагорбах, продиктовані передусім страхом перед постатями Бандери, Шухевича, а також Мазепи, крутянців, холодноярців, воїнів ОУН-УПА, які воскрешають в українцях героїчний Дух їхніх предків. Бо владоможці розуміють, що раніше чи пізніше режим Януковича змете сила української національної революції. Що саме стане основним каталізатором революційного вибуху – можна хіба припускати. Імовірно, це буде так звана пенсійна реформа чи зміни в трудовому законодавстві, а можливо – посилення репресій проти українських патріотів. Однозначно, що революція відбудеться під прапором Бандери”.

Коментарі вимкнені.