У Тернополі крадуть людей

Працівники управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Тернопільській області затримали трьох нелюдів, які викрали 23-річного місцевого мешканця та, застосовуючи насилля, вимагали в нього кругленький куш.

Про викрадення чоловіка повідомила його співмешканка, від якої зловмисники за звільнення бажали одержати 250 тисяч гривень та документи на квартиру.
Убозівці оперативно встановили місцезнаходження жертви, його тримали в закритому складському приміщенні, розміщеному на горищі будівлі. Заручника правоохоронці звільнили, а його кривдників – затримали.

Як з’ясувалося злочинну групу організував 33-річний директор місцевого приватного підприємства, на якому, до речі, працював і потерпілий. До справи він залучив ще двох менеджерів зі своєї фірми.

Погрожуючи вбивством чоловіка, зловмисники по телефону вимагали від жінки викуп, в рахунок боргу, який нібито їм повинен був повернути викрадений.

Підтверджуючи свої наміри спільники не давали їсти та пити, весь час наносили потерпілому удари та погрожували застосуванням зброї. При цьому наніч чоловіка замкнули у приміщенні та, погрожуючи вбивством, наказали навіть не пробувати зникнути.

Завдяки тому, що жінка одразу звернулася за допомогою правоохоронців в полоні чоловік провів лише добу.

У фігурантів вилучено 3 автомобілі, 5 мобільних телефонів та пістолет «ПМР», призначений для відстрілу гумових куль, якими вони користувалися під час учинення злодіянь.

Наразі зловмисникам інкримінують вчинення правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 146 Кримінального кодексу України. Санкція цієї статті передбачає позбавлення волі стоком до 5 років, – повідомляє прес-служба ГУБОЗ МВС України.

Коментарі вимкнені.