Упродовж 5 місяців Тернополем керували студенти

Упродовж 5 місяців Тернополем керували студенти. Участь у проекті «Студенти для органів місцевого самоврядування – 2010» взяли 8 молодих людей з 26 бажаючих.

Як розповів координатор проекту в Тернопільській області Ігор Процик, для проходження стажування студенти самі обирали напрям роботи. Працювали вони у юридичному відділі Департаменту економіки, інформаційно-організаційному, управлінні житлово-комунального господарства та екології, центрі соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, а також у прес-службі міської ради. Робочий день студентів тривав 4 години. Зараз стажери продовжують навчання у вишах, але про здобутий досвід згадують з приємністю, – повідомляє ІНТБ.

Стажери вивчали документацію, редагували її, брали участь у семінарах і писали статті. Написані матеріали оформили в чотири збірки. У них студенти не лише діляться набутим досвідом, а й радять місцевій владі, як вирішити ті чи інші проблеми.

У міській раді роботою студентів задоволені. Мер Тернополя Сергій Надал пообіцяв не тільки сприяти проекту надалі, а й збільшити кількість стажерів.

Але про те, щоб запропонувати студентам роботу по місцю стажування, сьогодні говорити рано, – каже Сергій Надал. Адже зараз у міській раді штатний склад навпаки, зменшують.

Коментарі вимкнені.