Василь Деревляний засуджує дії “Свободи”?

28 лютого в ефірі Тернопільського обласного державного телебачення в передачі «Слово має народний депутат» голова Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина» Василь Деревляний розповів про свою роботу як народного депутата. Зокрема, щодо блокування роботи парламенту з метою зупинити порушення Конституції та відновити дотримання букви закону під час голосування.
Розповів також про розмову з головою парламентського комітету з питань транспорту та зв’язку, під час якої В. Деревляний виступив ініціатором виїзного засідання комітету на Тернопільщині, де розглянуть питання про стан доріг в області, проблеми зі сполученням залізничною дорогою, тернопільського аеропорту та інші.
Також зупинився на роботі Тернопільської обласної ради, зокрема щодо неприйнятого бюджету «Я не можу їм нічого радити, адже в даному скликанні Тернопільської обласної ради немає жодного депутата від партії ВО «Батьківщина» (нагадаємо, що обрані депути від ВО «Батьківщина» відмовилися від мандатів через «так звані вибори»). Разом з тим, я знаю, що там є достатня кількість депутатів для того, щоб сісти і прийняти цей бюджет. Я в жодному разі не підтримую бюджет, але не проголосувавши навіть за цей мізер, ми залишаємо сім’ї медиків, освітян, інших працівників бюджетних установ та держслужбовців без жодного доходу, а це неприпустимо. Як керівник відповідальної політичної сили, я підготував розпорядження керівникам фракції у всіх районних радах нашої області з вимогою: проголосувати за питання бюджету на сесіях рад. Мені шкода, що депутати Тернопільської обласної ради не усвідомлюють, що питання бюджету надто важливе, щоб ігнорувати та політизувати його. Ще після парламентських виборів я наголошував, що наша партійна організація готова до виборів обласної ради. Останнє волевиявлення наших краян показало, що діючий склад обласної ради не відповідає симпатіям жителів області. Але ми не наполягаємо на перевиборах, а виключно дотримуємося законності в цьому питанні» – наголосив В. Деревляний.

Новини Тернополя “Погляд”

За даними Тернопільського представництва Інститут української політики

Коментарі вимкнені.