Вифлеємський вогонь в Тернополі

23 грудня на початку сесії міської ради тернопільські пластуни передали міському голові Тернополя Сергію Надалу Вифлиємський вогонь миру, який отримали від польських скаутів. Уже стало доброю традицією передавати Вифлеємський Вогонь Миру громаді свого міста.

Ввечері о 17 годині на Театральному майдані пластуни Вифлеємський вогонь під мелодію дзвінких голосів передали владі області та громаді міста Тернополя, і вогонь осяяв новорічну ялинку міста. Взяти участь у дійстві прийшли сотні тернополян, які мали змогу відчули святковий різдвяно-новорічний дух та тепло вогню миру.

Перед сценою горіли більше сотні лампадок з Вогнем і кожен мав змогу понести Вифлеємський вогонь миру в свої домівки та розділити його із рідними та близькими.

Цікаво, що ще з давніх-давен вогонь вважався символом духовної енергії, багатства, щастя, сімейного добробуту, а також знищення сил зла. Для християн запалена свічка символізує присутність Святого Духа, а значить любов, мир, злагоду. Тож нехай маленький вогник від великого Вифлеємського вогню розпалить у наших серцях взаєморозуміння, терпіння, жертовність заради єднання з Христом.

До Нового року Вифлеємський Вогонь Миру запалає у всіх церквах Тернополя. Через посередництво пластунів його тепло відчують громади районів області, діти у сиротинцях, хворі у лікарнях, самотні люди.

Нехай Священний Вогонь зігріє кожну тернопільську родину на Святий Вечір.


26 грудня тернопільські пластуни здійснили передачу Вифлеємського вогню громаді міста.

Урочисте дійство вже традиційно пройшло у Катедральному соборі.

По закінченні Святої Літургії отець подякував пластунам за активну діяльність протягом року і поблагословив їх на Новий пластовий рік.

“Вифлеємський вогонь миру уже став доброю передріздвяною традицією, – говорить голова Тернопільського Пласту Любомир Шимків, – адже на Святий вечір жодна тернопільська домівка не обходиться без нього. Також цьогоріч Вифлеємський Вогонь миру тернопільські пластуни передали міській та обласні владі. Сподіваємося, що він благословить рішення влади і вони будуть конструктивними та корисними для нашого міста та області.”

Оля Шимків та Прес-служба Тернопільського Пласту

Коментарі вимкнені.