“Співоче поле” звільнять від нашестя “секти”

Релігійну організацію, яка самовільно захопила територію біля Співочого поля, що в парку Національного відродження, незабаром виселять. На це сподівається заступник міського голови Тернополя з гуманітарних питань Леонід Бицюра.

Леонід Бицюра: «Це потрапляє в площину адміністративної відповідальності за самовільне захоплення та несанкціоноване будівництво без дозволів. На даний момент ця справа перебуває в апеляційній інстанції, триває судовий розгляд. Стороною позову є комунальне підприємство “Об’єднання парків культури та відпочинку”».

Діяльність незареєстрованих організацій не є протиправною. Як переконаний Митрополит Київський і Всієї України Української Автокефальної православної церкви Блаженніший Мефодій, цим і керувалася група людей, яка самовільно захопила територію парку Національного Відродження – ще й проголосила себе релігійною організацією.

Блаженніший Мефодій: «Те, що це деструктивна організація, ми всі бачимо. Рано чи пізно з нею почнеться якийсь заколот: знову буде роз’єднання, знову Тернопіль буде потрясати релігійна війна. Без сумніву, порядок треба навести – і тільки адміністративно. По-іншому ми не можемо нічого вдіяти. Такі в нас закони».

Діяльність незареєстрованих релігійних організацій створює проблеми не лише міській громаді – вони поширюють міжконфесійну ворожнечу, – переконаний канцлер єпархіального управління Тернопільсько-Зборівської єпархії Української Греко-католицької церкви отець Андрій Романків.

Отець Андрій Романків: «В різних публічних місцях – на базарах, в магазинах – розповсюджуються фальшиві наклепи на владику і священиків Української Греко-католицької церкви. Ми не можемо зрозуміти до кінця такої поведінки і такого становища».

Територію в парку Національного Відродження незареєстрована релігійна організація самовільно зайняла у 2003 році,  повідомляє ІНТБ.

Коментарі вимкнені.