Як часто тернопільські депутати ігнорують пленарні засідання

Йдучи у владу,  треба розуміти, для чого туди йти і що там робити. Очевидно, не всіх депутатів Тернопільської міської ради цей принцип стосується, адже як зрозуміти те, що дехто з них може не відвідувати пленарні засідання. Як виявилось,  найбільшим прогульником сесій міськради є не хто інший, як екс-мер Тернополя Роман Заставний.

Нинішній склад міської ради набув своїх повноважень наприкінці листопада 2010 року. За цей час пройшло 16 сесій та 17 пленарних засідань (перша сесія відбулася у два пленарних засідання). Як повідомили «Номер один» у відповіді на інформаційний запит, найменше пленарних засідань відвідав голова міста попередньої каденції, а нині підприємець Роман Заставний – 7 із 17-ти, тобто лише 41%. «Срібні» та «бронзові» місця цього своєрідного рейтингу ділять «регіонали» – заступник голови ОДА з гуманітарних питань Петро Гоч та начальник служби автомобільних доріг в Тернопільській області Микола Гнатів, котрі були присутніми на сесіях лише по 9 разів з 17 кожен (53%).

Натомість у раді є аж 22 депутати, які 100% відвідали всі сесійні засідання. Найсумліннішими депутатами є члени фракції ВО «Свобода» (20 чоловік): Ірина Бурда, Михайло Головко, Ігор Дулеба, Володимир Карпінський, Олег Напора, Михайло Окаринський, Ігор Липка, Богдан Попадин, Андрій Сисюк, Андрій Строєвус, Юрій Фартушняк, Анатолій Фарцабей, Василь Фостик, Іван Хімейчук, Віталій Харкавий, Михайло Чорненький, Олег Шаюк, Андрій Шило, Олег Шумило, Ігор Костів (всі – ВО «Свобода»). Також у число постійних учасників сесійних засідань входять «нашоукраїнець» Олег Климчук та екс-«заукраїнець», а нині «фронтовик»Тарас Юрик. Що цікаво, не покладається на свого секретаря, а сам особисто вів усі пленарні засідання і міський голова Сергій Надал.

-1 thoughts on “Як часто тернопільські депутати ігнорують пленарні засідання

 • 17:04 | 21.12.2011 о 17:04
  Permalink

  цілком логічно. Свободи більшість їм нецікаво пропускати засідання + якби хтось не прийшов то мабуть би отримав хорошого прочухана. Хоча на мою думку в регіонах теж за пропуски мали б не гірше карати.

 • 08:29 | 22.12.2011 о 08:29
  Permalink

  є уточнення:
  – Строєвус пропустив засідання, коли голосувала його картка. і депутат Юрик про це сказав, але свобдівці точно так само роблять як регіонали в Парламенті – тупо голосують

Коментарі вимкнені.