Як міліціонери катували невинного чоловіка на Тернопільщині

Прокуратурою Тернопільської області направлено до суду кримінальну справу стосовно трьох оперуповноважених сектору  карного розшуку одного із райвідділів міліції за ст. 127 (катування), ст. 162 (порушення недоторканості житла , ст. 365  КК України (перевищення службових повноважень), вчиненні за попередньою змовою групою осіб.

Слідством встановлено, що виконувач обов’язків начальника сектору  карного розшуку одного із  райвідділів міліції,  на початку березня 2011 року  разом з 2 працівниками цього ж сектору райвідділу, з метою перевірки на причетність жителя одного із сіл району  до скоєння крадіжки,  зайшли на територію  його будинку. Дізнавшись, що чоловіка немає вдома, без постанови суду, міліціонери  проникли до будинку, літньої кухні, підвалу, горища та інших приміщень господарського призначення, де безпідставно, без складання протоколу та без участі понятих провели там  обшук.   Такими своїми незаконними діями  вони грубо порушили конституційні права громадянина К. та його співмешканки  на недоторканість їх житла та іншого володіння.

06 березня 2011 року біля 24 години  керівник карного розшуку разом із 2 підлеглими знову приїхали до будинку громадянина К. , побили його та забрали у райвідділ міліції. У приміщенні райвідділу правоохоронці намагались силою примусити жителя села зізнатись у скоєнні крадіжки, наносячи потерпілому удари ногами і руками та гумовим кийком ,  аж поки останній не втратив свідомість. Після цього міліціонери  вилили чоловіку  на голову воду,  з метою привести його до свідомості, та  продовжили бити його  руками і ногами в різні частини тіла.

Переконавшись, що К.  не визнає за собою  скоєння  крадіжки, його  змусили  написати розписку на ім’я начальника РВ управління МВС України в Тернопільській області про те, що тілесні ушкодження заподіяні йому не під час перебування його в райвідділі  та не працівниками міліції, а при інших обставинах, і після цього, близько  03 години 07 березня 2011 року  міліціонери вивели його з приміщення та відпустили додому.

Коментарі вимкнені.