У Києві прощаються з Сергієм Коновалом і Тарасом Петришиним з Тернопільщини

На Майдані Незалежності в Києві прощаються із загиблими бійцями з Тернопільщини Сергієм Коновалом та Тарасом Петришиним. Про це повідомляють кореспонденти Суспільного.

Нагадаємо, вони загинули поблизу Часового Яру на Донеччині 6 квітня, виконуючи бойове завдання. Сергій Коновал з позивним “Норд” був командиром 2 стрілецької роти 2 стрілецького батальйону 67-ої окремої механізованої бригади ЗСУ. Тарас Петришин з позивним “Химера”був його заступником.

Стали на захист України разом і покинули нас разом. Два побратими. Два стовпа. Цвіт нації.

Друг “Норд”. Задуманий, небагатослівний, захоплений збагаченням знань і завжди вірний своїй справі. Командир, побратим, якого поважали. Ще в юному віці до повномасштабного вторгнення добровільно стояв на захисті України і пройшов пекло важких боїв.
Став надійним плечем побратимам, був грамотним командиром, який беріг бійців і успішно виконував завдання. Ініціював багато проектів, які були спрямовані на покращення нашої оборони, виховував молодь, знімав фільми про нашу Батьківщину, творив Україну, жив Нею. Кохав і був коханим.
Друг “Химера”. Пішов на фронт попри складнощі з здоров’ям та цукровим діабетом. Міг з чистою совістю сидіти в тилу поруч з близькими, але як людина честі, яка розуміла, що буде, якщо не зупинити ворога – пішов добровольцем на фронт.
Блискуче виконував бойові завдання. І мріяв… Мріяв хоч раз в житті відвести донечку в школу. Любив свою дружину,доньку, близьких і Україну.
Людина мужнього духу і самовідданості. Він ще мав написати книжку про цю війну. Так я писав Тарас, ніхто не може писати. Талановитий. Щирий. Непохитний.

Брати! Вічна вам слава і уклін! Честь!

Ми будемо мститися за вас.

Частина фото Yan Dobronosov

Коментарі вимкнені.