Мешканка Тернопільщини Світлана Гуменюк в’яже… ангелів

Мешканка Ланівців Світлана Гуменюк вміє чудово в’язати. Завдяки своїй майстерності жінка за лічені хвилини за допомогою гачків створює з ниток непересічні іграшки, які прикрашають новорічну лісову красуню не в одному українському домі.

Як поділилася умілиця, люди особливо багато іграшок купують у неї перед Новим Роком. Тож майстриня ще з літа наплітає багато янголів та дзвіночків, аби всім клієнтам вистачило.

— В мене добре виходило в’язати. Часом сиділа і плела шапочки, шалики. Якось моя подруга попросила мене зв’язати невеличку прикрасу на ялинку та показала фотографію іграшки. З-під моїх рук доволі легко та швидко вийшов готовий плетений витвір. З того часу я вже два роки в’яжу такі оригінальні іграшки на ялинку. На дзвіночок витрачаю до 20 хвилин, а на янгола йде понад близько години. Для роботи використовую білі бавовняні нитки. Колись пробувала в’язати прикраси і з інших кольорів, проте кольорові вироби не так ефектно виглядали, як білі. Коли виріб зв’язала – накрохмалюю його,  — наголосила Світлана Гуменюк.

Пані Світлана наголосила, що окрім іграшок на ялинку, нещодавно почала в’язати з ниток і фігурки тварин, проте поки що не реалізовує ці вироби.

551705082_7_1000x700_prikrasi-ruchno-roboti-_rev002.jpg

551705082_3_1000x700_prikrasi-ruchno-roboti-drugie-aksessuary_rev002.jpg

Коментарі вимкнені.