Декан з Тернополя стала корелевою (фото)

Студенський декан Україно-німецького економічного факультету ТНЕУ Лілія Гритчук стала другою віце-міс Всеукраїнського конкурсу краси «ТОП Краса України», що проходив 3 березня в рамках телепроекту «Краса вимагає».

Місцем проведення даного заходу став легендарний бальний зал Kharkiv Palace Premier Hotel. Участниці конкурсу представляли різні регіони нашої країни. Зокрема, Лілія Гритчук разом із своїми трьома подругами презентували Івано-Франківщину. 

-Чотири дні я була в раю, – ділиться враженнями студдекан УНЕФ. – Ми жили в чотирьохзірковому готелі, що поблизу стадіону футбольного клубу «Металіст», у напівлюксі. Нас обслуговували на найвищому рівні, тому конкурсантки почувалися справжніми королевами. 

Спеціально для конкурсу Лілії Гритчук зробили зачіску та макіяж у стилі Анжеліни Джолі (премія «Оскар-2012»).

-В мене був образ «Подих весни», – каже Лілія. — Коли я пройшлась подіумом і заговорила українською, у залі залунали бурхливі оплески. Вони ще довго не змовкали після пісні «Мій рідний край», яку я виконала акапельно.

Конкурсантки кілька разів виходили на подіум, презентуючи вишукані дизайнерські плаття і шуби. Лілію Гритчук визнали найвідкритішою і найхаризматичнішою міс. 

Окрім титулу друга віце-міс «ТОП Краса України», диплому і корони Лілія Гритчук отримала подарункову корзину із засобами догляду за нігтями, подарунковий пакет із засобами догляду за тілом, сертифікат на знижку на вироби з хутра, а також картки знижок на фірмовий одяг.

Щиро вітаємо студдекана УНЕФ Лілію Гритчук із перемогою у конкурсі краси і бажаємо їй нових ще більших  здобутків!

www.tneu.edu.ua

Коментарі вимкнені.