Кожен українець зараз в змозі самостійно сам визначати свою долю та покращити свої побутові умови – Роман Заставний

Екс-меру Тернополя Роману Заставному на час проголошення Незалежності було 19 років, він був студентом другого курсу. Йому трішки «не пощастило», в комсомол його записали заочно і пізніше від однолітків.

–          Я добре пам’ятаю, як поступав у комсомол. В школі до цього всі дуже детально готувались. Щоб поступити в комсомол потрібно було їхати в районний центр. Коли прийшов час вступу, я захворів. У школі всі роки я був старостою. То був такий прецедент, як це староста і не в комсомолі, то мене через півроку заочно записали.

Перед самим проголошенням Незалежності відчувалась тривога, ділиться спогадами чоловік. Чи вдасться мирним шляхом все вирішити? Не виключалось, що буде збройний конфлікт, переживав Заставний.

–          Незалежність –  це закономірність. Наші діди, прадіди вимолили її в Бога. Як бачимо без пролиття крові. Дякуючи Богу, ми в середині свого суспільства стараємося знайти порозуміння, – каже чоловік.

Весь процес самореалізації Романа Заставного відбувся вже в незалежній Україні, тому досвід для нього є дорогим.

–          Це самі такі активні роки, прекрасні. Вважаю, що в кожного у житті відбулись позитивні зміни. На жаль, ми частіше пам’ятаємо негативне, а хороше забуваємо. Попри всі розмови, як було добре при Радянському Союзі – нічого доброго там не було. Була на піврабська праця, яка копійчано оплачувалась, грошові знаки, які не можна було отоварити. Разом із незалежністю України, ми здобули власне свою внутрішню незалежність.

Кожен українець зараз в змозі самостійно сам визначати свою долю і впливати на неї  та однозначно покращувати свої побутові умови, – вважає чоловік.

–          Цей день я проведу з друзями. Не обов’язково чарку пити. Поспілкуємось, поділимось думками. Адже незалежність України це є також незалежність від поганих звичок, – сміється Заставний.

-1 thoughts on “Кожен українець зараз в змозі самостійно сам визначати свою долю та покращити свої побутові умови – Роман Заставний

  • 21:39 | 24.08.2011 о 21:39
    Permalink

    я не знаю этого человека, но он дельно говорит. если в семье и на работе согласие – то тогда будут результаты

Коментарі вимкнені.