Обличчя Бережан: ніхто так не любить це місто, як Анжеліка Канюка

Анжеліка Канюка

Мене звати Анжеліка Канюка, народилася я у історичному і найкращому місті це –Бережани! З самого народження я проживаю тут, тут пройшло моє дитинство, шкільні роки та роки у інституті, я дуже люблю Бережани і рада що виросла саме в цьому місті. Моя казка завжди буде пов’язана з ними.
Куди б я не їхала завжди скучаю за рідною домівкою за рідними Бережанами=). Тут я найшла своє кохання!
На даний час зараз у пошуку роботи…
Люблю подорожувати по визначним історичним місцям та пам ‘яткам архітектури, зацікавлена у Замках. Дуже полюбляю собак.
Хобі: плавання, їзда верхи на коні, готувати щось смачненьке.
Моя мрія – поїхати у весільну подорож до Венеції та Риму.
Боюсь втратити найдорожще – довіру людей та любов близьких моїх!
Бережани завжди будуть у моєму серці та в душі, бо це мої любимі Бережани! Невеличке мальовниче містечко, яке розміщене на берегах Золотої Липи, з великою історичною спадщиною та прекрасною природою.
У наших Бережанах був побудований, один з найбільших у Європі замок, який розміщується на болоті, його відвідали такі великі люди, як Іван Мазепа, Петро 1, Катерина 2 та ін. Тут є озерце, яке охоплює ніжно своїми крилами береги Бережан, багато музеїв, які розкажуть про наше місто. Тут багато визначних людей вчилося та проживало! Саме найкраще, саме неповторне та саме дороге мені місто! Я тебе ЛЮБЛЮ!
Землякам бажаю бути завжди на висоті, дбати про своє рідне місто, здоров’я, щастя і щоб всі Ваші мрії збувались, побільше позитиву та успіху!

Кожен із Вас може стати обличчям Тернополя, Збаража, …, містечка чи села Тернопільської області та розповісти про свої мрії, улюблену справу. Для цього просто напишіть на електронну адресу info@poglyad.te.ua або залишіть коментар у групі Вконтакте.

Коментарі вимкнені.