Обличчя Бережан: Олександр Наконечний радить землякам не “гадити” один на одного

Олександр Наконечний

Року 1990 від створення світу Божого я народився в маленькому місті Бережани, Тернопільської області.
Займаюсь фотозйомками, що і є моєю працею. Поміж це, ще навчаюсь у польському ВУЗі за спеціальністю журналістика та засоби масової інформації. Обожнюю цей напрям, також займаюсь фоторепортажами в Україні та закордоном (+380672083700 www.nakonechnyi.com).
Мої хобі це і є моя робота. Також люблю подорожувати, це вже як хвороба =). Коли сиджу декілька днів на одному місці, то кортить вже десь поїхати.
Люблю проводити час з друзями і заводити нові знайомства та щодалі тим менше стає на це часу.
Що я боюсь… Тут важко відповісти. Страшно мені спостерігати на наших збідованих людей, які не можуть звести кінця з кінцями. Мрію про покращення рівня життя в народі нашої держави, а не у “окремих” людей.

Бережани, хоч і таке збідоване місто, та все ж таки люблю їх за красоту, природу і архітектуру, що нагадує старий Львів.
А ще би я хотів побажати Бережанцям, так це не гадити один на одного і, щоб їх зона комфорту не закінчувалась дверною оббивкою на вхідних дверях і кожен старався щось зробити для цього міста.

Кожен із Вас може стати обличчям Тернополя, Збаража, …, містечка чи села Тернопільської області та розповісти про свої мрії, улюблену справу. Для цього просто напишіть на електронну адресу info@poglyad.te.ua або залишіть коментар у групі Вконтакте.

Коментарі вимкнені.