Обличчя Теребовлі: що обожнює та чого боїться Юрій Бучковський

родовжуємо знайомити своїх читачів з чудовими та світлими людьми, які живуть на теренах нашої області у проекті “Обличчя Тернопільщини”.

Кожен із Вас може стати обличчям Тернополя, Збаража, …, містечка чи села Тернопільської області та розповісти про свої мрії, улюблену справу. Для цього просто напишіть на електронну адресу info@poglyad.te.ua або залишіть коментар у групі Вконтакте.

А сьогодні знайомтесь – Юрій Бучковський.

Юрій Бучковський

Народився я 6.05.1989 у місті Теребовля, за словами батьків – це була велика радість.
Займаюсь фотографією, стараюсь зберегти миті людської радості на довгі роки, показати все краще, що є у людях, через фото та просто подарувати побільше посмішок.

Хоббі – музика, автомобілі і знову ж таки фото .
Люблю готувати для когось, читати і обожнюю водити автомобіль.
Боюсь собак, цей страх з дитинства. Напевно, я колись роздратував собак от і вони мене добряче злякали. Все інше – впевнений взмозі здолати.
Мрію про щаливу сім’ю, власну студію та в майбутньому маленьких карапузів. Хоч всі ці мрії не так і важко здійснити та все ж, це ще в планах.
Своє місто люблю, за те що воно таке рідне, знайоме, з ним пов’язано надзвичайно багато спогадів, веселощів та просто хороших моментів. Моє місто любить своїх жителів, а ми любимо його.
Землякам хочеться побажати побільше посмішок, радості в їхньому домі, бадьорого настрою і здійснення їхніх мрій

На творчість Юрія можна глянути ТУТ і ТУТ.

Коментарі вимкнені.