Мабуть літаки з Тернополя більше не літатимуть

11 березня прес-служба Тернопільської ОДА подала, що Валентин Хоптян пропонує провести у Тернополі виїзне засідання парламентського комітету з питань транспорту та зв’язку.

Цитуємо: «Про підготовку до проведення у Тернополі виїзного засідання комітету Верховної Ради України з питань транспорту та зв’язку йшлося під час зустрічі голови облдержадміністрації Валентина Хоптяна із народним депутатом, представником згаданого комітету Василем Деревляним. Також В. Хоптян та В. Деревляний обговорили питання діяльності Тернопільського аеропорту. Зокрема народний депутат розповів про зустріч із Почесним Президентом «Мотор-Січі», Героєм України В’ячеславом Богуслаєвим, під час якої йшлося про перспективи відновлення авіакомпанією авіарейсів за маршрутом «Київ – Тернопіль».

До речі, 7 березня Рада директорів «Мотор Січ» звільнила з посади голови Ради директорів В. Богуслаєва, якому належить 14,99% пакету акцій.

До речі, а кому потрібен згаданий авіамаршрут народним депутатам? Хоптяну чи Деревляному? Простим людям мабуть ні.

За інформацією Тернопільського представництва Інституту української політики

 

-1 thoughts on “Мабуть літаки з Тернополя більше не літатимуть

  • 10:11 | 13.03.2013 о 10:11
    Permalink

    Богуслаєва мусили звільнити, бо він обраний був народним депутатом) Але це не означає, що він не лишається власником Мотор-Січі 🙂

Коментарі вимкнені.