Обличчя Тернополя: Андрій Назаренко любить свободу

Андрій Назаренко
Народився у селі Чистилів.
Життя склалося таким чином, що з трьох років ріс у дитячому будинку “Малятко” міста Тернополя, що по вул. Сахарова, а потім 11 років навчався в Коропецькій школі інтернат. 15 років живу в м.Тернополі і з них 5 років навчання в Технічному Університеті імені Івана Пулюя.
Люблю подорожувати, вивчати англійську та пробую іспанську. Побував в багатьох країнах. Завжди повертаюся в рідний Тернопіль, незважаючи на труднощі у житті і рекомендації друзів і оточуючих залишитися в тих країнах куди їжджу.
Займаюся спортом, ходжу три рази в тиждень на тренування. Люблю свободу, адже все що планую залежить тільки від моєї особистої наполегливості досягти певних результатів.
Створив та очолюю Тернопільський обласний благодійний фонд “Майбутнє сиріт”. Допомагаємо разом з командою волонтерів дітям-сиротам нашої області, які живуть в дитячих будинках і потім опиняються сам-на-сам коли виходять з-під опіки держави.
Мрію про власне житло і родину, якої був позбавлений все дитинство.
Усім бажаю вірити в добро, робити добрі справи та докладати усіх зусиль, щоб мрії збувалися. Без мрій, життя не цікаве.
Кожен із Вас може стати обличчям Тернополя, Збаража, …, містечка чи села Тернопільської області та розповісти про свої мрії, улюблену справу. Для цього просто напишіть на електронну адресу info@poglyad.te.ua або залишіть коментар у групі Вконтакте.

Коментарі вимкнені.