Обличчя Тернополя: “Im” організовують фестиваль альтерантивної музики, бо вже рік такого не було

На сайті інтернет-видання “Погляд” вже не перший місяць триває проект “Обличчя Тернополя”. Щодня, о 9.00 ми знайомимо своїх читачів з тими людьми, котрі мешкають в файному місті. Когось журналісти “Погляду” самі розпитують про мрії та побажання, а хтось сам зголошується взяти участь, надсилаючи листи на нашу елкектронну адресу info@poglyad.te.ua. 

Саме через листування ми познайомилися з організацією “Im”, учасники якої вирішили показати “обличчя” своєї спільноти разом.

Отож, вперше в проекті “Обличчя Тернополя” – не одна людина, а кілька: a_r_i_s_e , imyurchuk , damndamn , x_phlash

Знайомтеся – 24 лютого Тернопіль представляє органязація _Im.

 

 Ми організація _Im. Чому так? Важко пояснити, але як каже автор «Наш символ об’єднує людей».

Усі ми живемо у м.Тернополі.

Кожен займається своїми справами, але нас об’єднує музика. Вона приносить щастя людям. Тому й ми вирішили, що будемо приносити людям щастя. Як? Читайте далі 😉

Якщо глибше зануритись у наші бажання, то можна сказати таке: кожен з нас має мрію створити власний гурт. Вітьок – вокаліст, Сергій – екстрім вокал, Юрчик – бас гітара. Поки що ці мрії далекі від втілення, тому ми просто вирішили донести свою улюблену музику до оточуючих, організувавши фестиваль альтернативної музики “Dark Injection Fest” в улюбленому місті.

Наші страхи, напевне, вже здійснились, бо майже рік у нашому місті не проводяться такі концерти. Тому, ми з радістю хочемо побороти цей страх.

Найбільшою мрією на даний час для нас є успішне проведення чудового фестивалю, розвиток подібного у м. Тернопіль, моральна і фінансова підтримка. Оскільки наш колектив тільки розвивається і є “новачком” в таких затіях. Попри все це ми віримо в успішні результати і продовження нашої діяльності в цьому напрямку.

Бажаємо нашим землякам щастя, здоровя, багато грошей і запрошуємо на незабутнє проведення часу 16 березня на ” Dark Injection Fest”.

Коментарі вимкнені.