Обличчя Тернополя: Марія Чашка розповіла про свої пристрасті

Марія Чашка

Марія Чашка, народилась у м.Тернополі. З чоловіком Геннадієм виховую трьох дітей. Депутат Тернопільської обласної ради, начальник управління соціальної політики Тернопільської міської ради.

Люблю українські народні ремесла: захоплююсь вишивкою, бісероплетінням, писанкарством. Нещодавно спробувала працювати з глиною, і гончарство теж припало мені до душі. Особливо подобається мені моделювати жіночий та чоловічий одяг з елементами вишивки. Люблю свою роботу, адже саме тут я маю найбільше можливостей не на словах, а вчинками допомагати тим, хто потребує особливої уваги і турботи. Таким чином реалізую один із покликів мого серця. Люблю готувати та  проводити час зі своєю сім’єю, особливо мені подобається тішити моїх домашніх смачненькою випічкою та мною вигаданими стравами і спостерігати потім, як рідні з апетитом це все «уплітають».  

Боюсь за майбутнє своїх дітей та й усіх дітей України, роблю все можливе, щоб воно було щасливим і достойним.

Люблю Тернопіль понад усі міста України і світу. Люблю перш за все тому, що це мій дім, а вдома, як відомо, найкраще. Люблю за родинну атмосферу, яка створена у нашому місті, люблю  чарівні фонтани влітку і найбільшу ковзанку взимку, радію за те, що тернополяни перетворюються у єдину велику тернопільську родину.

І нехай кожен із нас далі щораз більше відчуває надійне плече брата і лагідну посмішку сестри у кожному, з ким зустрічається щодня у нашому рідному Тернополі!

Коментарі вимкнені.