Любителі Тернопільщини можуть отримати дорогоцінні подарунки від Google

3 вересня 2013 Google Україна оголосила про старт першого конкурсу для українських картографів – аматорів – Google Mapathon 2013 .

“Ми запрошуємо всіх бажаючих допомогти нам зробити карту України більш точною та корисною – покращуйте карту нашої країни, використовуючи знання про свій регіон, і отримуйте при цьому цінні подарунки.

Створити карту, яка точно відображає мінливий навколо нас світ, дуже складно – постійно змінюються кордони, будуються нові дороги, змінюється напрямок автомобільного руху, з’являються нові об’єкти: будівлі, ресторани, магазини та дитячі майданчики. Карти Google створюються і оновлюються на основі даних з різних джерел: державної та комерційної інформації, супутникових зображень, панорамних знімків Street View, а також завдяки інформації, наданої самими користувачами.
Сьогодні будь-який користувач за допомогою безкоштовного інструменту Картограф Google може поділитися своїми знаннями про Україну, щоб зробити більш актуальною інформацію про різні об’єкти в своєму регіоні. І для того, щоб карта нашої країни найбільш повно відображала всі останні зміни, Google Україна запрошує українських ентузіастів картографії до участі у першому конкурсі Mapathon 2013.
Google Mapathon 2013 стартує 3 вересня і проходитиме до 30 вересня 2013 року. У конкурсі може взяти участь будь-який житель України старший 18 років. Завдання учасників конкурсу полягає в тому, щоб додати якнайбільше нових об’єктів і змін на Google Карті України, таких як назви і адреси, місцеві дороги, велосипедні доріжки, лікарні, пам’ятники і багато іншого. Користувачі, які зроблять найбільшу кількість затверджених змін, отримають цінні подарунки: найкращі 15 учасників конкурсу стануть володарями нових смартфонів або планшетів на базі ОС Android , ще 300 отримають фірмові футболки та сертифікати учасника конкурсу від Google. Детальніше з правилами участі та умовами конкурсу можна ознайомитися на сайті конкурсу .
Для участі в конкурсі необхідно зареєструватися за адресою  g.co/MapUkraine2013, а потім за допомогою Картографа Google почати вносити зміни на Картах Google.
Зробимо разом карту України краще і точніше!”

Коментарі вимкнені.