Обличчя Тернополя: Оксана Дябло розповіла в чому її сила

«Погляд» започаткував проект «Обличчя Тернополя». Ми розповідаємо про людей, які живуть у файному місті, про їх життя, мрії. Знайомтесь – Оксана Дябло.

Народилась у місті Тернополі — люблю його з дитинства, з ним пов’язано багато спогадів, вражень…

Займаюсь сімейним бізнесом — це весільний інформаційно-розважальний портал “ПАРА МОЛОДА”, який заснували разом з чоловік 6 років тому, а також “ДІТИ” – сайт для батьків. Робота в основному пов’язана з пошуком цікавих матеріалів весільної та сімейної тематики, наповненням та адмініструванням каталогу весільних пропозицій. Інтернет надзвичайно швидко розвивається, стає необхідним в повсякденному житті, а особливо це стосується молоді, яка і є нашими відвідувачами, користувачами. Ми стараємось  вдосконалювати наш портал, робити його доступним, простим в користуванні і максимально наповненим потрібною інформацією. Робота приносить задоволення, можна сказати, зміцнює нашу сім’ю, тому що завжди є що обговорити і вдома, і на ділових зустрічах.

Що люблю?….люблю життя, сім’ю, чоловіка, дітей — їх у нас троє: Захар – 13 років, Марія – 11, і Даринка – два з половиною рочки. Часто задумуюсь, чи сімейне щастя -це доля, чи ми самі робимо вибір і все залежить лише від нас? Ми з чоловіком одружилися будучи студентами і не маючи матеріальної бази, фундаменту, але з роками ми збудували міцну, дружню і гармонійну сім’ю, долаючи всі турботи і проблеми сьогодення. І в цьому наша сила і наша любов. Я вважаю, що держава починається з сім’ї, з того, як ти виховуєш дітей, які в тебе стосунки з чоловіком, батьками, сусідами…

Моє хобі — це відпочинок на природі, подорожі, а також фотографія. За фахом я — вчитель музики, фортепіано, тому часто люблю у вільну хвилинку посидіти за інструментом. Також люблю, але лише коли є натхнення, займатись кулінарією.

Боюсь бути безпорадною, коли хворіють діти…. Це дуже страшно.

Мрію, щоб Україна була багатою країною, мрію про будинок, в якому буде весело, гамірно і затишно, про фруктовий сад, про подорожі, про майбутнє дітей. Кожен день робити те, що хочеться. Прокидаючись, питати себе: чим я хочу себе сьогодні порадувати? Я хочу це зробити сьогодні!

І робити. Помічати кожну дрібницю, яку хотілося б зробити для себе. І дозволяти собі її реалізовувати.

 

Тернопіль люблю, бо я тут народилась, тут моя сім’я, друзі, а ще тут чудове, завжди привітне – озеро, парки, фонтани….

Тернополянам хочу побажати жити в багатстві і в коханні, мріяти, творити і радіти!

 

Коментарі вимкнені.