Обличчя Тернополя: Оксана Гуменюк розповіла про новий світ та велику відповідальність

Оксана Гуменюк

Мене звати Оксана. Мені 26 років. Я корінна тернополянка. Я життєрадісна та активна. Маю вищу освіту в галузі туристичного та готельного бізнесу. Під час навчання проходила професійне стажування на кращих туристичних курортах Єгипту, Туреччини та Італії.

Зараз я домогосподарка та займаюся вихованням сина. Це новий світ та велика відповідальність! Люблю сімейний відпочинок та сімейні розваги.

Вільно володію англійською мовою, що дає мені можливість спілкуватися з іноземцями, порозумітися закордоном і брати участь в різних проектах.

Останні два роки захопилася волонтерством. В цьому є багато плюсів. Це і здобуття нового досвіду, і нові знайомства, і нові знання. Була волонтером на спортивних заходах світового рівня (Євро-2012 у приймаючому місті Львів, Чемпіонат світу та Європи з водно-моторного спорту в 2012-2013 рр. у м. Тернопіль) та інших культурних заходах. Також часто приймаю участь в різних конкурсах.

Я люблю Тернопіль, бо це моє місто! В жодному іншому місті я не почуваюся своєю, завжди присутнє почуття гості, приïжджоï та емігранта. Малі міста, такі як Тернопіль – це розмірене спокійне життя, де не має поспіху. Приïжджаючи у великі міста та мегаполіси, мене втомлює шум та біганина. Я люблю Тернопіль, бо тут живе моя сім’я, друзі. Тут все таке знайоме, рідне, украïнське. Нові культури та традиціï мені цікаві, проте наші украïнські ближчі до душі, адже з дитинства росла в цьому дусі. Любіть своє, украïнське!

Коментарі вимкнені.