Обличчя Тернополя: Борис Машлянка влучно стріляє, страхів не має, а мрії – не відкриває

Продовжуємо знайомити своїх читачів з чудовими та світлими людьми, які живуть на теренах нашої області у проекті “Обличчя Тернопільщини”.

Кожен із Вас може стати обличчям Тернополя, Збаража, …, містечка чи села Тернопільської області та розповісти про свої мрії, улюблену справу. Для цього просто напишіть на електронну адресу info@poglyad.te.ua, або залишіть коментар у групі Вконтакте.

А сьогодні знайомтесь – обличчя Тернополя 26 лютого – Борис Машлянка.

Народився у Тернополі.

Люблю кіно, подорожі, спорт, зокрема футбол. Зараз, щоправда, на нього бракує часу, але колись я навіть брав участь у грі збірної журналістів і працівників міської ради Тернополя проти зірок української естради. Дуже люблю тир – періодично ходжу стріляти по мішенях. Також граю в шашки, шахи. Дуже люблю ранкові пробіжки з дружиною. Ми й на велосипедах катаємося від ранньої весни до пізньої осені. Разом підкорили і висоту Говерли, і глибини найбільшої печери Млинки.

Займаюсь усім, чим тільки можна і що для мене є цікавим, до чого є натхнення. З 1997 року почав дописувати у газети. А з 2000-го року офіційно працюю на ниві журналістики, але не є членом жодної із спілок. Зараз – редактор першої незалежної тернопільської інтернет-газети Про все.

Свої мрії триматиму при собі, тоді вони точно здійсняться!

Боюсь… не знаю… чогось банального відповідати не хочу, а щось надзвичайне не пригадується.

Люблю Тернопіль за красу, приємні спогади, можливості.

Мешканцям файного міста бажаю, щоб анекдоти влади перетворили Тернопіль у світову столицю гумору!

Коментарі вимкнені.