Обличчя Тернополя: Тетяна Гурневич створює свято

Тетяна Гурневич
Народилась у м. Тапа, Естонія.
Випускниця Тернопільського інституту соціальних та інформаційних технологій, студентка Краківського економічного університету, випускниця проекту «Місцеве самоврядування для молоді», солістка студентського хору в Кракові «Dominanta», координатор Всеукраїнської Студентської Ради при Міністерстві освіти й науки, молоді та спорту України.
Хобі 0 вокал, фігурне катання, різні види танців, гра на фортепіано, написання сценаріїв для тематичних вечорів
Люблю створювати святковий настрій для оточуючих. В інституті займалася організацією культурно-масових програм для студентів та викладачів, працюю вокалісткою в барі. Систематично допомагаю у організації міжнародних проектів (ІТ-fest в Кракові), являюся координатором Всеукраїнського чемпіонату зі стратегічного менеджменту Global Management Challenge – Junior в Тернополі та проекту Агробізнесінкубатор для молоді.

Закохана у Тернопіль за красу та «молодий дух». Мальовничі вулички, казкове озеро, привітливі та щирі люди, закохані пари, активні та креативні студенти

Бажаю щоб посмішка ніколи не сходила з ваших уст і вас завжди супроводжував веселковий настрій. Зичу здоров*я, оптимізму, наснаги та креативних ідей для цікавого життя у Файному місті. Поважайте та цінуйте одне одного. Нехай Тернопіль стане містом щастя і з кожним роком розвивається.

Коментарі вимкнені.