Обличчя Тернополя: В дитинстві Тернопіль був містом моєї мрії, сьогодні ж інші мої мрії збуваються тут, – Наталя Гресько-Старовська

Наталя Гресько-Старовська

Хоч народилася я у мальовничому селі Малі Чорнокінці на Чортківщині, мої дитинство та юність пройшли на Волині. Пізніше, роблячи кроки у доросле і самостійне життя та обираючи між столицею та Луцьком, я переїхала в…… Тернопіль.
Уже 7 років працюю редактором обласного державного радіо, автор і ведуча дитячих програм, саме робота і допомогла розкрити у собі волонтерські здібності та зайтятися благодійністю. По мірі можливості допомогаю збирати гроші для дітей,які мають проблеми зі здоров»ям.
Захоплююсь фотографією, обожнюю подорожувати.
Боюся зробити неправильний крок у житті, який може зашкодити моїм рідним та близьким, боюся образити когось. Адже, слово ранить не лише того, кому воно сказане, а й того, хто його сказав.
В майбутньому мрію створити благодійний фонд та допомогати діткам, адже саме вони надихають мене на самовдосконалення та переосмислення своєї сутності.
Найбільшим натхненням для мене є маленька донечка Валерія, яка в майбутньому, сподіваюся, допоможе мені робити добрі справи для потребуючих дітей.
Тернопіль люблю за те, що саме тут маю змогу втілювати в життя свої задуми і мрії, за красу міста, за доброзичливість його мешканців, за затишок і спокій.
Тернополянам побажала б залишатися собою, вірити у краще майбутнє нашого міста та робити усе можливе для того, щоб тут було комфортно жити нам і нашим дітям, нашим батькам і друзям.
Нині ж бажаю тернополянам весняного настрою, теплоти сонячних промінчиків та любові!!!!

Кожен із Вас може стати обличчям Тернополя, Збаража, …, містечка чи села Тернопільської області та розповісти про свої мрії, улюблену справу. Для цього просто напишіть на електронну адресу info@poglyad.te.ua або залишіть коментар у групі Вконтакте.

Коментарі вимкнені.