Обличчя Тернополя: якщо Наталя Шафран перестане писати поезію, то її життя втратить усі барви

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Мене звати Наталія Шафран. Народилася у чудовому місті Тернополі. Я студентка філологічного факультету (українсько-німецька філологія) ТНПУ ім. В. Гнатюка, поетеса, керівник літературної студії «Акценти», член

тернопільської міської молодіжної громадської організації “Файне місто”.

Моє хобі — поезія, останнім часом не можу уявити без неї життя, інколи здається, що якщо я перестану писати – життя втратить усі барви. Багато часу приділяю мистецтву, разом із літературною студією організовуємо різні проекти, які приставляють собою суміш мистецтв – це фотопоезія, театральні постановки,постановка танцювальних номерів до поезії. Таким чином ми демонструємо людям, що поетичне слово – це не щось нудне і монотонне, не звичайний набір слів і звуків, а справді те, що варти уваги кожної людини, те, що може внести у життя красу і розфарбувати сірі будні.

Люблю із користю проводити час, люблю подорожі, люблю щирі розмови із цікавими людьми, люблю бути у центрі уваги, люблю гармонію, люблю своїх рідних і близьких, і звичайно поетичне мистецтво.

Боюся втратити сенс життя і даремно його прожити.

Мрію відвідати якомога більше країн світу, і відчути гармонію у всіх сферах життя.

Тернопіль люблю за його спокій і не метушливість. І ще за те, що де б я не була завжди хочу повернутися у рідне місто, оскільки саме тут я здобула все, що маю, саме тут, я стала такою, яка я є.

Тернополянам бажаю знайти свою мету у житті і наполегливо її досягати, оскільки тільки від вас залежить ваше майбутнє.

Коментарі вимкнені.