19 тернопільських рятувальників змінили свій кваліфікаційний рівень

17 травня на навчальному пункті Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Тернопільської області відбувся черговий чотирнадцятий випуск слухачів.

19 новоспечених фахівців служби цивільного захисту упродовж 4-х місяців навчалися за направленнями відповідно до державного стандарту професійно-технічної освіти. До курсу входили теоретично-практична підготовка та виробнича практика, яку вони проходили безпосередньо у підрозділах.

По завершенню навчань рятувальники в урочистій обстановці отримали свідоцтво про закінчення курсу первинної підготовки з отриманням робітничої професії пожежного-рятувальника, а також своє перше спеціальне звання та погони молодшого начальницького складу.

За словами викладачів курсу, слухачі зарекомендували себе з позитивного боку. Кращих випускників нагородили грамотами.

Із закінченням курсів, рятувальників привітав начальник Управління ДСНС України у Тернопільській області генерал-майор служби цивільного захисту Євген Лукавий. Він побажав їм гідно і мужньо виконувати свій обов’язок, а день, коли вони одягнули погони, визнав першим їхнім подвигом, зазначивши, що вони обрали для себе почесний, але далеко не простий життєвий шлях.

До слова, начальний пункт Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Тернопільської області, з початку свого заснування, провів навчання за програмою первинної профпідготовки близько 398 кандидатів на службу в підрозділах служби цивільного захисту.

Коментарі вимкнені.