Перший музичний альбом з сюрпризом презентувала Надія Гураль

Тернопільська співачка Надія Гураль презентувала свій дебютний альбом, який має назву однієї з відомих її пісень – «На край світу». Проте сам альбом презентували не на краю світу, а у Тернопільському Центрі Комунікацій.

–       Презентую вам приємну подію із мого творчого життя, – розповідає Надія Гураль. – Адже вийшов мій перший дебютний альбом.

Співачка розповіла, що відібрала найкращі 13 пісень зі своєї творчості, які найбільше полюбляють слухачі. Диск Надії Гураль видала київська мистецька агенція «Наш формат», яка просуває виключно українську музику і підтримує вітчизняних виконавців. Та й сам дизайн і формат новинки співачці дуже сподобався. Адже у ній викладені пісні, де музика і слова виконавиці є власними.

–       До диску увійшли пісні від ранньої творчості до новинок, – каже співачка.  – До речі, тут увійшла найперша моя пісня, яка має назву «Буває й гірше». З нею розпочався мій творчий шлях, адже вона перемогла ще у студентські роки у номінації «Найкраща авторська пісня».

Найновіша із пісень співачки, яка представлена на диску – «Думала». Її прем’єра відбулася у Києві на співочому марафоні і того ж дня там був підписаний договір на видання диску.

–       У мене ще дуже багато пісень є написаних, які чекають своєї обробки, – додає Надія Гураль. – Щодо першої збірки, то я вже давно запланувала її вихід у світ. Тільки були різні нюанси, через які видання диску постійно відкладалося.

Співачка також додає, що на новому диску увійшли такі пісні, як «Село моє», «День народження» та «На край світу». До речі, для своїх шанувальників співачка додала до диску спеціальний бонус – караоке версію усіх перелічених пісень.

–       Це подарунок-сюрприз усім шанувальникам, – додає Надія Гураль. – Тому що часто мені пишуть і музиканти, і дітки, щоб вислати їм фонограми пісень. І я вирішила їм зробити такий подарунок, як фонограму з бек-вокалом, щоб їм приємно було співати ці пісні.

До речі, співачка поділилася планами на майбутнє. Вона каже, що може й буде змінювати стиль виконання, але залишиться співати виключно українською мовою. Адже  наша  пісня повинна звучати для людей, бо її є сьогодні не багато.

Мар’яна Зварич, Погляд

-1 thoughts on “Перший музичний альбом з сюрпризом презентувала Надія Гураль

Коментарі вимкнені.