Сергій Притула подарував собі на день народження ремонт у квартирі

22 червня, Сергію Притулі виповнилося 32 роки. Напередодні свята Саша Скічко, Альона Мусієнко і Слава Соломка запросили ведучого в гості у «Підйом». Глядачі, які прийшли на зйомки ранкового шоу на Співоче поле, вітали Сергія оплесками. Іменинника зустрічала Альона Мусієнко з величезним букетом квітів і безліччю повітряних кульок.

За лаштунками Притула розповів, як і з ким планує відсвяткувати день народження.

– Це один із тих днів народження, коли хочеться просто сховатися, і щоб ніхто не чіпав. Зняв у Києві будиночок з басейном. Приїде Олег «Фагот» Михайлюта, Аня Завальська. Саша «Фоззі» Сидоренко, на жаль, не зміг. Він зараз у Литві. Загалом буде близько десяти друзів. Декого давно не бачив. Зустрінемося, поговоримо, посміємося. Буде шашлик, пісні під гітару. Приготую раків у двох великих каструлях за двома різними рецептами. Дуже їх люблю. У першій – із сіллю, перцем та лавровим листом. У другій – гострі, з чілі.

Головний подарунок до дня народження у Сергія вже є.

–- У моїй квартирі закінчився ремонт, – продовжує ведучий. – Усе розвалив і перебудував. Тепер значно затишніше. Більше простору, який можна раціонально використовувати.

Відразу після свята Сергій летить до Європи.

– Відпочину в Італії. Розширена програма – 10 днів. Спершу до Венеції, потім у Тревізо. Колега запросила покататися з компанією на човні. Поплаваємо! Після переїду на курорт, в Амальфі. І під кінець заїду на два дні до Риму.

Коментарі вимкнені.