Сестра Віктора Павліка у Москві продає білизну у підземному переході

Сестра київського співака Віктора Павліка 50-річна Людмила живе у Москві. Там вона продає білизну в підземному переході і знімається в кіно.

Про це кореспонденту Gazeta.ua розповів Віктор Павлік під час телефонної розмови.

“Люда раніше працювала завідуючою дитячого садка, потім завідувала районним відділом освіти. У 90-их роках почалося важке життя, по кілька місяців не платили зарплату. Вона почала їздити торгувати у Москву. Спочатку возила туди квіти і горіхи. Згодом вирішила там залишитися. Спочатку працювала продавцем квітів у якогось азербайджанця, потім почала продавати білизну в підземному переході. Два роки тому якийсь режисер побачив її у підземному переході і запропонував знятися у масовці. Тепер Люда – одна із головних масовочних героїв. За одну зйомку отримує сто доларів”, – сказав Віктор Павлік.

“Зараз з нею бачимося рідко. Це відбувається лише тоді, коли вона приїжджає в гості до мами”, – додав він.

В дитинстві Віктор називав свою сестру “Людкою”.

“Ще коли вчився у 4 класі, просив її: “Людка, візьми мене з собою на танці”. Вона не хотіла, щоб я їй там заважав, тому постійно тікала від мене або ховалася. Та через рік я вже почав виступати у клубі, де проходили танці. Кожного вечора був там цвяхом програми”, – поділився співак.

 

Коментарі вимкнені.