Тернопільському DJ Andrew Gooman погрожували пістолетом, якшо він не вимкне музику

Сьогодні “Погляд” спілкується з одним із найкращих діджеїв Тернопілля DJ Andrew Gooman (Андрієм Гуменом).

–       Якби не був діджеєм, ким би ти був?

–       За освітою я товарознавець-комерсант, тому працював би десь у сфері торгівлі, хоч і зараз працюю в цій сфері, бо діджеїнг поки що не є моїм основним заробітком.

–       Ти корінний Тернополянин? За що любиш місто Тернопіль, чи хотів би працювати в іншому місті?

–       Так, я корінний тернополянин, народився та виріс у рідному Тернополі. Проте жити збираюсь за містом, не далеко, всього 12 км. Там у мене є приватний будинок.

–       За що любиш Тернопіль, чи хотів би працювати в іншому місті?

–       Я подорожував багатьма містами України, а також країнами Європи. Але у нас якась особлива атмосфера і я завжди радію, коли приїжджаю з поїздки на Тернопільський вокзал. Звичайно, хочеться працювати і в інших містах, адже це нові враження, нова публіка, нові друзі.

–       А траплялися якісь цікаві випадки чи неймовірні ситуації, казуси?

–       Ну, в кожному місті особлива публіка і буває по-різному, іноді підходять з цікавими замовленнями по стилю музики, яка аж ніяк не клубна та в клубах не відтворюється. Був випадок, агресивний чоловік в стані алкогольного сп’яніння спочатку погрожував пістолетом, що застрелить, якщо я не виключу музику на 15 хвилин, а вже за декілька секунд давав за таку “послугу” три сотні гривень. Що мотивувало таку зміну рішення – для мене залишилось загадкою до сьогодні, ось такий у нас народ.

–        Знайомством з якими людьми в своєму житті пишаєшся?

–       Пишаюсь знайомством з багатьма людьми, всіх імен вказувати не буду, бо боюсь про когось забути. Завжди радий новим знайомствам та спілкуванню, взагалі від початку свої кар’єри так сказати, я познайомився з дуже великою кількістю людей з клубної сфери. Дуже вдячний їм за співпрацю та допомогу.

–       Розкажи про Тернопільську молодь, яка відвідує твої вечірки.

–        В Тернополі молодь різна, дуже приємною була бурхливо реакція публіки на відкритті нічного клубу “BOMBA”. Навіть не чекав,що всі будуть так відриватись під мої треки. Найкращою нагородою для ді-джея є надзвичайний драйв від публіки, що відривається, ці відчуття не передати словами. Загалом молодь в нас відкрита та охоча до спілкування, багато підходять знайомитись чи просто сфотографуватись, іноді навіть пригощають коктейлями.

Алле Соколовська

-1 thoughts on “Тернопільському DJ Andrew Gooman погрожували пістолетом, якшо він не вимкне музику

  • 11:00 | 28.04.2012 о 11:00
    Permalink

    ше мені один з найкращих, перший раз взагалі про такого чую.

Коментарі вимкнені.