Тернополянка Анастасія Шеремата – перша леді України

Минулих вихідних у Києві українські студентки змагалися за право називатися найкращою у конкурсі краси «Перша леді». З-поміж чотирнадцяти конкурсанток, корону переможниці здобула наша краянка Анастасія Шеремета.

Як пише газета “Свобода“, дівчина уже не вперше бере участь у подібних дійствах. За плечима у неї не один турнір, вона впевнено дефілює на подіумі та заворожує глядачів не лише зовнішністю, а й щирою посмішкою, енергетикою тепла й любові. Однак цей конкурс дещо різниться від інших, адже учасниці мали, окрім вроди, продемонструвати та захистити ще й соціальний проект. Цьогоріч змагання краль проходило під гаслом: «Свято краси не лише зовнішності, а й особистості». Настя взялася реалізувати задум щодо навчання дітей-сиріт етикету.

– Уже в липні у літньому таборі в Зарваниці почнемо втілювати цю ідею, – розповіла юнка. – З-поміж усіх проектів, які презентували на конкурсі, особливо запам’ятався і сподобався проект представниці з Полтавщини. Дівчина працює ді-джеєм, тож разом з друзями час від часу вона влаштовує благодійні вечірки: дарує публіці власну творчість, натомість слухачі діляться коштами з маленькими вихованцями сиротинців та інтернатів.

Кожен вихід красунь був ефектним та вражаючим, глядачі вітали їх щоразу бурхливими оплесками. У перервах між дефіле присутніх розважали відомі поп-гурти «Fresh» та «SMS», співали оперна діва Наталія Смотрицька та гурт «Аvero», виступали танцювальні колективи. Родзинкою вечора став виступ українських бодібілдерів, їхні сильні, м’язисті тіла виглядали вражаюче на фоні тендітних дівчачих фігурок. Компетентному журі на чолі з Павлом Вікнянським, лідером ВМГО «Студреспубліки», яка й організувала дійство, обрати кращу з-поміж кращих дівчат було нелегко. На сцені було аж 14 красунь, тому дуже приємно, що перемогла саме тернополянка. Першою та другою віце-міс стали відповідно Юлія Наумова з Чернігова та Анна Горєлова з Маріуполя. Зауважимо, співзасновником ТМ “Перша леді” є наш земляк, регіональний представник Національного комітету “Міс Україна” Володимир Заверуха.

– Ще раз пережила ті емоції та відчуття, які панували у душі, коли здобула корону «Міс Україна Тернопіль-2010». У перші миті, як тільки-но оголосили, що я стала «першою леді», не повірила і навіть не виходила для нагородження, – ділиться враженнями Настя. – Отримала не тільки корону переможниці, а й чимало призів, серед яких туристична путівка. Тож коли складу літню сесію, то обов’язково поїду відпочивати.

До слова, дівчина нині навчається на першому курсі Тернопільського національного педагогічного університету, на факультеті іноземних мов опановує фах перекладача.

– Чи не важко поєднувати навчання та роботу моделі, адже час від часу доводиться їздити на різноманітні фотосесії, ті ж самі конкурси краси? – цікавлюся.

– На жаль, не всі викладачі з розумінням ставляться до мого захоплення. Часто кажуть, що потрібно визначитися, що для мене важливіше. І хоч не пасу задніх у навчанні, та вже кілька разів доводилося відмовлятися від участі у всеукраїнських змаганнях красунь, від фотосесій. Але коли є можливість, то обов’язково беру участь у різноманітних заходах. Це для мене справжній відпочинок.

Упродовж кількох днів, поки тривав конкурс, юнку підтримували рідні та батьки. Вдячна Настя і директорові будівельної фірми «Креаторбуд» Ігорю Гуді за фінансове сприяння.

Разом з титулом «Першої леді» Анастасія Шеремета отримала й право представляти Україну на міжнародному конкурсі краси Lady International, що проходитиме в грузинському Батумі восени

 

Коментарі вимкнені.