Тернополянка Ірина Борисюк готує дебютний кліп

Тернопільська зірка телеканалу СТБ Ірина Борисюк розповідає, що найближчим часом її нові пісні можна буде почути на хвилях радіостанцій. Дівчина продовжує активно займатися музикою, при цьому розвиваючи і інші свої таланти.

«В даний момент йде активна підготовка до мого першого сольного концерту, який відбудеться вже восени. Зараз записуємо новий музичний матеріал, шукаємо той самий дебютний сингл, з яким, сподіваюся, вже найближчим часом, з’явлюся в ефірі радіостанцій. Дуже хочеться, щоб народ прийняв його і полюбив. Адже можна сказати, що, по суті, зараз я починаю все з нуля», – розповідає артистка.

Також практично закінчена робота над офіційним сайтом Ірини, який зовсім скоро зможе відвідати кожен шанувальник її творчості. Спеціально до цієї події дівчина приготувала свою нову ексклюзивну фотосесію.

Також за час після шоу Ірина Борисюк зуміла отримати новий безцінний досвід роботи телеведучою.

«Шалено вдячна СТБ за цей шанс і можливість розкритися з іншого боку. Адже все це лише додало мені більше впевненості в собі і власних силах», – каже Іра.

Що стосується особистого життя Борисюк, то зараз у неї в цьому плані не найпростіший період.

«Вибачте, але не можу і не хочу про це говорити – пройшло занадто мало часу. Скажу тільки одне: я шалено вдячна своїй донечці за її любов і підтримку, і щире вірю – з нею ми зможемо подолати будь-які перешкоди на шляху до нашого щастя!» –  повідала вокалістка.

Коментарі вимкнені.