Тернополянка Софія Павліченко після “Голосу країни” потрапили у руки Олени Коляденко (фото)

Екс-учасниця шоу «Голос країни», а зараз одна із солісток відомого в Україні гурту Freedom Jazzі тернополянка Софія Павліченко розповіла «Погляду» про свій шлях для успіху.

Народилась дівчина у Тернополі. Навчалася в школі  №3 та у музичній – №1. Співати Софія почала з самого дитинства. У вісім років вона вперше взяла участь у фестивалі “Кришталевий жайвір” на якому зайняла 2 місце. А перший досвід закордоном отримала у 13 років в Угорщині на молодіжному фестивалі, де стала володарем гран-прі.
«Я знала, що спів – моє покликання. Просто знала і все. Не знаю звідки і чому, ніхто мені не нав’язував, не примушував. Попри всі труднощі, я цим живу і не уявляю себе без цього. Батьки завжди мене підтримували в моїх стараннях, вірили в мене, втішали, коли я була засмучена якимись невдачами… Потім доля подарувала мені коханого і найкращу свекруху у світі, яка стала мені другою мамою і моїм найвимогливішим педагогом з вокалу», – розповідає Софія.

Дівчині дуже пощастило, бо чоловік її підтримує. Звичайно, він сумує за нею, коли вона на гастролях, але незважаючи на це, завжди з нетерпінням чекає Софію.

Натхнення співачка черпає з усього прекрасного, що її оточує, та з високих людських почуттів – кохання, любові, вдячності, шани.

Розповіла Софія і про участь у відомому шоу «Голос країни». За її словами, вона вперше опинилася на такій сцені, під пильними поглядами зіркового журі та мільйонів телеглядачів.

«Для мене це було, так би мовити, “бойове хрещення”. Можна все життя гарно співати в класі, у студії, відпрацьовувати техніку, але без сценічного досвіду артистом не станеш. Треба вміти опанувати себе, і передати в пісні все те, що ти відчуваєш. Змусити глядача повірити тобі і проникнутися твоїм душевним станом. Хоч я брала участь у багатьох конкурсах,але телепроект вимагає не тільки вокальної досконалості,але й великого артистичного досвіду,чого мені, як я вважаю, на той момент не вистачало. Проте, це стало для мене великим поштовхом і я дуже вдячна за такий цінний майстер-клас», – розповідає дівчина.

Зараз співачка співає у Freedom Jazzі до складу якого входять лише дівчата. Потрапила випадково, адже до того гурт проводив три кастинги. Однокурсниці з інституту ім.Глієра брали там участь, тому Софія також  вирішила спробувати – і її взяли. Гастролюють дівчата по містах України та СНГ. А нещодавно  Freedom Jazz брав участь у закритті 35 Міжнародного Московського кінофестивалю та у церемонії вручення премії Муз-тв.

 «Я дуже щаслива працювати у цьому колективі! Кожна репетиція,кожний виступ приносить мені велике задоволення. Життя моє дуже насичене і повне вражень. Робота у цьому колективі вимагає великої праці над собою. Господь на життєвому шляху посилає нам мудрих наставників, які ведуть нас далі. Такою людиною зараз для мене є наш продюсер Лєна Коляденко. Я дуже щаслива і вдячна за шанс працювати під її керівництвом, набиратися досвіду і за можливість відкрити себе у нових амплуа та розвинути свої творчі якості на повну. Також я постійно відчуваю підтримку дівчат. Наш колектив дуже дружній», – ділиться емоціями Софія.

Початківцям у цій справі дівчина радить спокійно займатися тим, що любиш, адже тоді легко буде долати всілякі труднощі на шляху до своєї мрії.

«Отож бажаю терпіння і наснаги, залишайтеся собою. У кожного свій неповторний творчий шлях. Але саме головне, завжди залишатися Людиною», – радить Софія.

Спілкувалась Юзя Мельник

Коментарі вимкнені.