У Насті Надал – найкраща сукня на випускний, а у Наталі Тарашевської – їх аж три

24 травня, для майже 1600 тернопільських випускників востаннє пролунав шкільний дзвоник. У двох школах Тернополя на святі остан-нього дзвоника побував і міський голова Тернополя Сергій Надал: у ЗОШ №17, де навчався сам, та у ЗОШ №29, яку цього року закінчує єдина донька міського голови Анастасія.

— Мене переповнюють двоякі відчуття, — зізнається Настя Надал. — Радію, тому що йду в доросле життя, але водночас сумую, тому що прощаюсь з дорогими мені людьми: з однокласниками та з моїм класним керівником Галиною Миколаївною Злепко, котра допомагала мені протягом навчальних років.
Як розповідає Настя, з однокласниками та вчителями у неї завжди були дуже хороші стосунки, тому, коли її батька обрали головою Тернопільської міської ради, жодних змін у стосунках з іншими це не спричинило. Дівчина добре навчається і планує здобути юридичну освіту. Документи подаватиме, як каже сама, до п’яти найкращих вузів України, а вже згодом визначиться, де саме буде навчатися. Далекоглядних планів не будує. Наразі для неї найважливіше — добре здати тести і вступити до вузу.
Закінчує цього року школу і Наталя Тарашевська — донька заступника голови Тернопільської обласної ради Сергія Тарашевського. У зв’язку з останніми днями навчання у школі дівчину переповнює хвилювання.
— Дуже хвилююся, — каже Наталя, — тому що не тільки залишаю школу, а й планую їхати з рідного міста до Києва. Хвилююся, як мені вдасться перейти до самостійного життя, адже доведеться брати на себе більше відповідальності.
Наталя мріє стати студенткою Київського національного державного університету ім. Т. Шевченка. Її приваблюють готельно-ресторанний бізнес та туризм.
— Так ми вирішили на сімейній раді, — усміхається Наталя. — Спочатку хотіла вступати до медичного вишу, бо мені завжди дуже подобалися і легко давалися хімія та біологія, але моя мама — медик, тож вона відразу відрадила мене, сказала, що в медичному важко вчитися, а потім і важко працювати. Оскільки я навчалася у Тернопільській школі 3 з поглибленим вивченням іноземних мов, то вирішила, що логічно буде удосконалювати їх знання, а для цього напрямок туризму підійде якнайкраще. Мрію багато подорожувати, набиратися досвіду і потім запроваджувати його саме в Україні, адже мені дуже подобається наша країна, працювати за кордоном не планую. Хочу стати успішною людиною, займатися улюбленою справою і довести своїй сім’ї, що вона може на мене розраховувати, я їх не підведу.
З нагоди закінчення школи батьки подарують Наталі Тарашевській ноутбук. Який саме — залежить від того, як дівчина складе ЗНО. «На медаль не претендую, недотягла», — зізнається Наталя.
У третій школі кілька років тому навчався і Андрій Заставний, молодший син екс-голови Тернопільської міської ради Романа Заставного. Нині ж він — випускник Київського ліцею міжнародних відносин. Хлопець також планує вступати до Київського держуніверситету ім. Шевченка на економічний факультет. До слова, його старший брат Петро — третьокурсник юридичного факультету того ж навчального закладу. З нагоди здобуття середньої освіти і для заохочення на наступний рівень навчання батьки вирішили подарувати хлопцеві ай-под. У суботу, 1 червня, Андрій Заставний відсвяткує випускний з київськими друзями-ліцеїстами, а наступного дня — у родинному колі.
Звичайно, підготували уже сукні для випускного і Настя Надал та Наталя Тарашевська.
— Ой, сукню мені вибирали дуже довго і важко, — ділиться Наталя Тарашевська. —Ми замовили її в Інтернеті і це була наша помилка, бо обов’язково треба міряти. Оскільки не могли зупинитися на одній моделі, “приїхало” три сукні, одна з них добре підійшла мені, а дві були широчезні, довелося нести до кравчині. Але після того, як кравчиня попрацювала, сукні мені сподобалися.
А Настя Надал на запитання про те, яка у неї випускна сукня, загадково усміхається: «Найкраща!»
Втім, побачити святкові вбрання тернопільських випускниць зможемо уже за кілька днів. 1 червня традиційно в Тернополі відбудеться парад випускників, вони пройдуть від набережної до центрального стадіону, де заплановані всі святкові заходи. Серед випускників, які прийдуть на свято у вишиванках, оберуть 20 найкращих, кожен з яких отримає від міської ради премію в розмірі 500 гривень. А пісенним гостем шкільного випускного у Тернополі цього року стане Скрябін.

-1 thoughts on “У Насті Надал – найкраща сукня на випускний, а у Наталі Тарашевської – їх аж три

  • 18:29 | 1.06.2013 о 18:29
    Permalink

    сімї Надала бажаємо найкращі побажання у звязку з випуском дитини зі школи. вони заслужили

Коментарі вимкнені.