Відома волонтер Майдану Ліза Шапошник буде жити у Тернополі

17 червня під ТОДА відбувся пікет, який організував чоловік зі Слов’янська. Яким же було здивування тернополян, коли вони побачили тут відому усім, завдяки численним публікаціям та телепередачам, волонтерку з київського Майдану Лізу Шапошник.

Вона набагато тендітніша і менша, аніж здавалося. Прекрасно спілкується українською, проте часто переходить на російську. При цьому завжди перепрошує.

Ліза пояснила, що приїхала на ПМЖ до Тернополя. Каже, що друзів тут не має. Проте вже встигла познайомитися з кількома хорошими людьми – волонтеркою Іриною Жигуновою, яка в Тернополі координує переселенців зі Сходу. Та з Василем Лабайчуком -лідером Правого сектору Тернопілля.

Зараз Ліза живе у готелі, проте їй там незручно. Начебто знайшла тимчасове житло. Але просить міську владу допомогти із пропискою та постійним житлом – бодай якусь кімнатку у гуртожитку.

На запитання, чи не надто ідеалізує Тернопіль, каже, що скільки б гопників тут не було – все одно це краще, аніж у її рідній Дружківці. Там, каже, все надто запущено. Окрім того їй подобається демократичність тернополян.

На вулиці Лізу впізнають, навіть цілують руки. Вона пригадала історію, коли йшла з подругою біля ТОДА і до неї підходили молоді хлопці, років 14-15, казали, що бачили її по телевізору, дякували за її патріотизм та приклад, цілували руки. Дівчина каже, що в той час оглянулася і побачила пам’ятник Степану Бандері і в неї промайнула думка –  “Пишайся, Степане, своїми дітьми”.

Ліза Шапошник також звернулася з проханням до місцевої влади.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.