Відомий тернопільський КВНщик шукає роботу

Відомий тернопільський КВНщик, який разом з другом розсмішив коміків та виграв декілька тисяч гривень, Василь Яскевич шукає роботу. Про це хлопець зізнався журналісту «Погляду» у ексклюзивному інтерв’ю.

Василь Яскевич сьогодні КВНшик відомої команди «Weekend», яка складає у собі збірну  двох тернопільських команд. Проте у дитинстві він й не думав, що буде смішити тернополян з великої сцени.

–       Я навіть не пам’ятаю, коли вирішив стати КВНшиком, – зізнається Василь Яскевич. – Язик у мене «підвішений», мабуть, був завжди. Пам’ятаю ще у школі вчителька на останньому дзвонику сумувала, що не буде кому їй кожного дня бажати гарної роботи.

Цікавою і доленосною виступила для Василя його участь у КВН-команді, адже йому треба було рости професійно, тому він перейшов із «Маку» у «Weekend». Хоч здобуває команда нагороди, проте цей КВНщик легковажно відноситься до них. Адже він не збирає різні кубки, нагороди, а з легкістю  відає  їх друзям по команді,ну а бо ж вони їх забирають (жартує). Поки що він не вирішив, що буде робити із наступним кубком, який за чергою має понести додому.

–       Чомусь ніколи особливої ролі нагородам не надавав. Тому з кубком іще щось придумаю, – усміхнено зізнається хлопець.

Окрім підвішеного язика у Василя Яскевича іще чимало талантів, адже у червні він отримав диплом магістра із «Соціальної роботи». Проте він зараз ще на роздоріжжі, а де ж працювати?  Каже, може, задумається й за кар’єру шоу-мена.

–       Зараз ще чітко не оприділився із подальшою долею, – додає Василь Яскевич. – Лише от шукаю роботу і чекаю на пропозиції, – жартує хлопець.

І як бонус, родзинка-жарт від Василя Яскевича:

Маланхолік Петро пішов працювати в ритуальну службу,бо любив поплакати.

 Мар’яна Зварич, новини Тернополя «Погляд»

Коментарі вимкнені.