Молодь у Тернополі бігала навколо озера

Громадська організація «Мій шлях» спільно з «Файним містом» провели 23 червня забіг навколо озера відстанню 9 км. Захід  приурочений до Дня Молоді. Ідея належала співзасновнику організації «Мій шлях» Андрію Сторожу. За його словами, проект був направлений на мотивацію людей до активності та пропаганду здорового способу життя.

У забігу взяло участь 15 учасників, серед яких було 3 дівчини. Також приєднався до молоді 15-річний хлопчик, який біг разом з татом. Хоча йому не вдалось подолати всієї відстані навкруг Тернопільського ставу, він впевнений, що через пару років буде серед переможців.

5 учасників, які фінішували першими, були відзначені призами, а саме:
1.Романтична вечеря на двох в кондитерській «Цукерка».

2.Квитки на боулінг у «Silver».

3. Квиток на каток «Ескімос».

4. Квиток в клуб спортивного покеру «ALL-IN».

5. Квиток на дискотеку «Riverpool».

Серед переможців були лише хлопці. За словами Андрія Сторожа,  наступні рази планується зробити окремо призи для хлопців і для дівчат. А вже у вересні організатори обіцяють більш масштабніший забіг, який буде налічувати до 100 учасників.

–         Мені, як магістрату студреспубліки, приємно бачити активну молодь, задіяну у спортивних заходах, – розповідає А.Сторож. Плануємо ще багато проектів подібного типу, адже хочу виконати свої обов’язки магістрата на всі 100 %.

Оксана Бучко, новини Тернополя “Погляд”.

 

Коментарі вимкнені.